חדרי בריחה עם גרסה מיוחדת לשחקנים ללא ניסיון

רשימת חדרי בריחה עם גרסה מיוחדת לשחקנים מתחילים

הצג קטגוריות נוספות

הצג פחות קטגוריות

בחרו את מספר השחקנים
2-6 אנשים
חדר בריחה: השוד |פתח תקווה|
המפלסים 6, פתח תקווה
להציג מספר 072-399-4965
2-8 אנשים
חדר בריחה: טיטאניק |אילת|
מאחורי מלון הרודוס אילת (ליד מסעדת לוויתן)
2-8 אנשים
חדר בריחה: הנגאובר |אילת|
מאחורי מלון הרודוס אילת (ליד מסעדת לוויתן)
2-5 אנשים
חדר בריחה: לכודים |ירושלים|
דרך חברון 105, ירושלים
להציג מספר 072-399-4961
2-6 אנשים
חדר בריחה: טיטאניק |בנימינה|
השריג 2, בנימינה, מרכז מסחרי "הפיל" קומה 2
2-6 אנשים
חדר בריחה: מיונים למוסד |בנימינה|
השריג 2, בנימינה, מרכז מסחרי "הפיל" קומה 2

חדרי בריחה עם גרסה מיוחדת לשחקנים ללא ניסיון

היתרונות של רשת אסקייפ רום ישראל

בחרתם את רשת חדרי הבריחה המתקדמת בישראל!

ברשת אסקייפ רום ביקרו מאות אלפי לקוחות מרוצים

צוות מפעילים מיומן ומקצועי, שיעניק לכם רמזים ועזרה בעת הצורך

פריסה ארצית רחבה, תמיד תמצאו חדר בריחה קרוב לביתכם!

אנו מדורגים ע״י הלקוחות כחדרי בריחה בין הטובים בישראל!

משחקי בריחה שלנו מותאמים גם לתיירים ודוברי אנגלית

חדרי הבריחה שלנו הם יצירת מופת של עיצוב וטכנולוגיה משוכללת

אתם באים לפה הרבה?

גם אם התשובה היא שלילית, אין לכם מה לדאוג. חדרי בריחה למתחילים מתאימים בדיוק למי שמחפשים את האסקייפ רום הראשון שלהם או לבעלי ניסיון מועט. הבטחה שלנו – אתם הולכים להתמכר

חדרי בריחה כבר מזמן הפכו לצורת בילוי לכל דבר, שהיא הרבה מעבר לחוויה חד פעמית. העובדה הזו הובילה לפתיחתם של חדרים נוספים, להתפתחות טכנולוגיות חדשות שנכנסו לשימוש במטרה להעצים את הביקור, לסיפורי עלילה מגוונים וכמובן גם להגדרת רמות קושי שונות. עבור מי שהפכו למבקרים קבועים והגיעו עם ניסיון של עשרות חדרים אם לא למעלה מזה, נדרשים אתגרים חדשים שהם טרם חוו והתאמות שיגרמו להם להיות מופתעים עם כל כניסה לחדר חדש. 

במקביל, הצמיחה של עולם חדרי הבריחה מאפשרת גם לקהלים חדשים לגלות אותם ללא הפסקה. בין אם מדובר במי שלא חשבו שיתחברו לסוג החוויה אבל הסתקרנו בזכות כל ההמלצות שקיבלו, ובין אם באנשים שפשוט לא יצא להם להגיע לאסקייפ רום עד כה. השאלות הנפוצות שאנחנו שומעים ממבקרים כאלה הן למשל: "איך אני אסתדר בחדר בריחה בפעם הראשונה? זה לא יהיה קשה או מפחיד מדי? מה אם לא אצליח לסיים אותו בזמן?" אם זו גם ההתלבטות שלכם, חדרי בריחה למתחילים הם הפתרון המושלם עבורכם.

ההנאה מתחילה בחדרי בריחה למתחילים

כל מה שצריך לדעת כדי לבחור את החדר הנכון עבורכם

כל חדר בריחה, כאמור, מותאם לרמת קושי מסוימת. קיימים גם חדרי בריחה ברמת קושי מאוזנת, שמתאימים גם למשתתפים מנוסים וגם למתחילים. באתר של רשת אסקייפ רום תוכלו לראות את רמת הקושי עוד לפני מועד ההזמנה, כדי להבין עד כמה מאתגר הולך להיות החדר שמעניין אתכם. חדר בריחה למתחילים יכלול חידות ברמה שמתאימה למבקרים בעלי ניסיון מועט, במטרה למנוע תחושות תסכול מיותרות ולאפשר לכם ליהנות מכל רגע. ואגב – אם תרגישו במהלך השהות בחדר שאתם צריכים עזרה, אין שום בעיה. אחד מאנשי הצוות שלנו ילווה אתכם מרחוק לאורך כל הדרך, ואם תזדקקו לרמז או להכוונה הוא ישמח להעניק לכם אותם. (סוד מאיתנו: אפילו הקבוצות הכי מנוסות פונות לקבל רמזים לפעמים, אז אין מה לדאוג).

חשוב לציין שהסיבה שכל כך הרבה מבקרים נהנים מחדרי בריחה, היא העובדה שאף פעם אי אפשר לדעת מה מחכה מהצד השני של הדלת. מעבר לקווים הכלליים שמתארים את החדר, אלמנט ההפתעה הוא הבסיס לכיף שאתם הולכים לחוות. עם זאת, זה כמובן לא אומר שיש לכם סיבה לחשוש. קיימים מגוון חדרי בריחה לא מפחידים, חדרים לילדים וחדרים למשפחות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים מראש שתוכלו לצחוק, להשתלב בהרפתקה או פשוט לעוף על כנפי הדמיון. 

למה כדאי להתחיל עם חדרי הבריחה של אסקייפ רום?

  • הניסיון שצברנו בתור רשת חדרי הבריחה הוותיקה והגדולה בישראל, מאפשר לנו לדעת בדיוק מה נחוץ למבקרים מתחילים. אנחנו חושבים עליכם כבר מרגע תכנון החדר, ומבינים איך להתאים עבורכם כל חידה וכל אתגר.
  • אנשי הצוות שלנו מתמחים בליווי קבוצות ברמות קושי שונות, ויידעו מתי להציע לכם עזרה ואיזה רמז יוכל לעזור לכם להתקדם הלאה.
  • אנחנו מאמינים שהאתגר צריך להתחיל בתוך החדר ולא במהלך ההזמנה שלו. כך שתוכלו למצוא חדרי בריחה למתחילים מרשת אסקייפ רום במגוון ערים ברחבי הארץ, וההיצע הרחב יבטיח לכם זמינות גבוהה ואפשרות למצוא את הז'אנר שמתאים לכם

מוכנים להתחיל? חדר הבריחה הבא שלכם מחכה כאן:
רשימת חדרי הבריחה של רשת אסקייפ רום