info

בואו לעבוד ברשת חדרי הבריחה הגדולה בישראל! רוצים לגרום לאנשים לשמוח, לפחד,לצחוק ולהנות מכל רגע? אנחנו מחפשים מפעילי משחק למגוון סניפים

חדרי בריחה מפחידים

אוסף כל חדרי בריחה מפחידים וחדרי אימה בפריסה ארצית

הצג קטגוריות נוספות

הצג פחות קטגוריות

בחרו את מספר השחקנים
2-5 אנשים
חדר בריחה: לכודים |ירושלים|
דרך חברון 105, ירושלים
להציג מספר 072-399-4961

חדרי בריחה מפחידים

היתרונות של רשת אסקייפ רום ישראל

בחרתם את רשת חדרי הבריחה המתקדמת בישראל!

ברשת אסקייפ רום ביקרו מאות אלפי לקוחות מרוצים

צוות מפעילים מיומן ומקצועי, שיעניק לכם רמזים ועזרה בעת הצורך

פריסה ארצית רחבה, תמיד תמצאו חדר בריחה קרוב לביתכם!

אנו מדורגים ע״י הלקוחות כחדרי בריחה בין הטובים בישראל!

משחקי בריחה שלנו מותאמים גם לתיירים ודוברי אנגלית

חדרי הבריחה שלנו הם יצירת מופת של עיצוב וטכנולוגיה משוכללת

ביקורות על חדרי בריחה של רשת אסקייפ רום ישראל

הייתם במשחק באחד מחדרי הבריחה שלנו? ספרו לנו על החוויה שלכם

10 טיפים להישרדות בחדר בריחה מפחיד

מספיק אמיצים כדי ללכת לחדר אימה? בואו תראו איך למקסם את החוויה שלכם בחדרי בריחה מפחידים

בעולם שלנו, שנע בקצב מהיר, דברים מתפתחים ומשתנים כל יום, וכידוע חדרי בריחה הם לא יוצאים מן הכלל. הם שונים מאוד מאלו שהיו לפני רק שלוש שנים, והמגמה הכללית נעה לכיוון איכות גבוהה יותר, תפאורה מפורטת יותר, וחידות מורכבות יותר טכנולוגית. התסריטים גם כן עושים קפיצות ענק קדימה מן התסריטים הקלאסיים של בריחות מבתי כלא ושודי בנק, והתעשייה ממשיכה להפתיע אותנו עם עלילות ייחודיות חדשות מעבר לכל דמיון.

הפופולריות העולה של חדרי בריחה הובילה לז'אנרים חדשים. אם תוסיפו שחקן בחדר, זה יראה כמעין תיאטרון שבו יש לכם כרטיסים לשורה הראשונה ואתם יכולים להשפיע על ההצגה באופן פעיל. לרוב, אלו מתמקדים בפחד באמצעות טריקים פסיכולוגיים להעשרת החוויה, אך המטרה הסופית נותרת זהה בסופו של דבר: לברוח בפרק זמן שמוקצב לכם.

חשוב לציין לא תמיד תוספת של שחקן בחדר תייצר את אפקט הפחד. ולכן חשוב לבחור חדר מתאים מבחינת סיפור וסוג המשתתפים ולא רק בשל היותו חדר עם שחקן נלווה (בדרך כלל מדובר גם בחדר יקר יותר). בין אם הם כוללים שחקן או לא, חדרי בריחה בסגנון אימה הם בהחלט משהו לא מהעולם הזה. אז אספנו עבורכם עשרה טיפים מהמומחים!
 

טיפ 1: תתכוננו למה שאתם נכנסים אליו

אם אתם סובלים מבעיות חרדה, אתם בהריון, או שהנכם סובלים מקשיים רפואיים כלשהם אשר יכולים להגביל את יכולתכם לחשוב בצלילות או לנוע בחופשיות, אולי כדאי לכם לשקול מחדש השתתפות בחדרים מז'אנר האימה. חשוב להציב את הגבולות שלכם לפני שהמשחק מתחיל.

טיפ 2: אל תצפו לחידות מורכבות

במצב של פחד ולחץ קשה מאוד לפתור חידות מורכבות. אז ברוב חדרי בריחה מפחידים האתגר העיקרי הוא להתגבר על הפחדים שלכם והחידות הם לרוב יותר פשוטות מאשר בחדר רגיל. אך לא תמיד ולא בכל החדרים. לכן אם זה חשוב לכם מומלץ לברר את הקושי של החדר מול עובדי הסניף מראש.

טיפ 3: שימו לב לרמזים נסתרים

התאורה, הצלילים והגובה שלהם ינסו להוביל אתכם לרוב בכיוון הנכון. לדוגמה בחדר חשוך לחלוטין מלבד כמה נקודות מוארות, האזור אשר מואר היטב צריך להיות מרכז העניין שלכם.

טיפ 4: תאמינו בסיפור...

תשתדלו להשאיר את הספקנות שלכם מחוץ לדלת ותהיו יותר פתוחים למה שמחכה לכם. אפילו אם אתם יודעים בוודאות שזומבים הם לא אמתיים בכלל, זה בסדר לפחד מהם! כל העניין הוא להרגיש את האדרנלין, אז הגישה של "הכל שטויות, כל זה לא אמיתי" יכולה להרוס את החוויה לכם ולקבוצה שאתכם.

טיפ 5: בלי פאניקה

יש קו עדין מאוד שחוצה בין היסחפות מלאה לתוך הסיפור של החדר לבין הבנה שזה בסופו של דבר רק משחק. להטריף את עצמכם לרמה של פאניקה מוחלטת היא פעולה הרסנית, ורק תגרע מן החוויה. כדי להימנע מזה, אתם יכולים להזכיר לעצמכם מעת לעת שבסופו של דבר מדובר רק במשחק לשם שעשוע, ושאף אחד לא באמת רוצה לפגוע בכם (אתם גם יוצאים מהחדר תוך 60 דקות אם תרצו או לא).

טיפ 6: תתכוננו לניסיונות הפחדה סטנדרטיים

למרות שכדי להפחיד מישהו באמת נדרש זמן ומאמץ, יש כמה דרכים מהירות ויעילות. זה כולל הפחדות פתאומיות, אורות מהבהבים, קולות מטרידים וחזקים וגם תפאורה מפחידה. ישנו גם סיכוי גדול שהקבוצה שלכם תפוצל בשלב מסוים – להיות בקבוצה עם חברים זה מנחם. אבל הרבה יותר קל להפחיד מישהו כשהוא לבד.

טיפ 7: הבטיחות שלכם היא מעל הכול

אם בכל שלב שהוא אתם חוששים לבריאותכם הגופנית או הנפשית, או שאתם מפוחדים יותר משהייתם רוצים להיות, תוכלו לעצור את המשחק מיד. לסבול מהפחד זאת לא מטרת המשחק, ואתם לא צריכים לעבור חוויה שאתם מרגישים לא שלמים אתה.

טיפ 8: לבשו בגדים פשוטים ונעליים נוחות

חדרי בריחה מפחידים עלולים לכולל זחילה או ריצה. נעליים נוחות, רצוי סגורות, הן לרוב המלצה טובה מאוד בכדי ליהנות מהחדר. כמו כן, מומלץ ללבוש בגדים שלא יכאב לכם אם יירטבו או יתלכלכו בדם מזויף או חומרים אחרים (מי יודע?).

טיפ 9: אל תהרסו את החדר

עדיף להימנע ממגע עם דברים שלא נראה לכם שאתם צריכים לפרק, להרוס או לזרוק. בנוסף, המפעיל שצופה בכם במהלך המשחק יוכל לייעץ לכם אם אתם לא בטוחים אם מה שאתם הולכים לעשות קשור לחידה או שמדובר בהריסת תפאורה שתהרוס לכם ולבאים אחרכם את המשחק.

טיפ 10: אף פעם אל תרוצו בחושך

חדר בריחה (גם חדר בריחה מפחיד) זו אטרקציה די בטוחה. אבל עדיין חשוב לשמור על כללי הבטיחות. בבקשה, אם האורות כבויים, ואתם לא יכולים לראות לאן אתם הולכים, אל תזוז אלא אם כן אתם לגמרי מוכרחים, או שתעשו את זה בזהירות יתרה. אף פעם אל תרוצו בחושך... גם אם רודפים אחריכם!

 

זהו, עכשיו אתם באמת מוכנים לחוויה עוצרת נשימה בחדרי אימה של רשת אסקייפ רום. נשאר רק להחליט מאיזה חדר מתחילים. חדרי בריחה מפחידים הם כיף גדול, כל עוד אתם יודעים מול מה או מי אתם עומדים, ואין לכם גבולות כלשהם שהצבתם שיכולים לגרוע מן החוויה.