חדר בריחה ספיי קידס: תוכנית הגרעין

בשנים האחרונות הבינו במוסד שאת המרגלים הטובים ביותר לא מוצאים, אלא מגדלים והחליטו להקים אקדמיה למרגלים צעירים. בוגרי האקדמיה הצטרפו לשורות של יחידת עלית בשם ״ספיי קידס״ וכבר היום משתתפים במבצעים הכי סודיים ונועזים של המוסד.
רוצים גם אתם להתקבל ליחידת ״ספיי קידס״? חושבים שיש לכם את כל מה שצריך כדי להיות מרגלים צעירים? אמיצים מספיק לעבור את המבחן של האירגון החשאי הגדול בעולם? הרשמו עכשיו ובואו למתחם הסודי שבנינו במיוחד בשבילכם!

המפלסים 6, פתח תקווה 072-399-4965
2-7 אנשים
מאתגר

 

  • החדר מותאם במיוחד לקבוצות של משפחות עם בני נוער וילדים מעל גיל 6
  •  ילדים ובני נוער מגיל 11 ומעלה יכולים לשחק בחדר ללא ליווי מבוגר
  •  רמת הקושי מאוזנת ומותאמת לפי גיל והרכב המשתתפים
  • משחק זה קיים בסניף פתח תקווה בלבד
  • קבוצות של 2-7 אנשים ישחקו ביחד בחדר אחד
  •  חדר בריחה ״ספיי קידס״ מותאם לדוברי עברית ואנגלית
  • יש חבילות מיוחדות לימי הולדת לילדים וימי גיבוש לכל המשפחה. ניתן לקשט את המתחם, להחביא מתנה או ברכה לחוגג, לשלב כיבוד קל בתוספת תשלום. יש ליצור קשר עם המתחם לצורך תכנון האירוע בטלפון או מייל events.pt@escaperoom.co.il
  • חדר בריחה זה מהווה גרסה מיוחדת לילדים, בני נוער, משפחות ושחקנים מבוגרים מתחילים. עבור שחקנים מבוגרים מנוסים מומלץ לבחור בחדר בריחה ״הנגאובר״ שנמצא באותו מתחם.

הזמינו הרפתקה משפחתית בחדר בריחה ספיי קידס

3 צעדים פשוטים להזמנת חדר בריחה הכי משפחתי בפתח תקווה

יש לבחור את מספר השחקים
check

הזמנתכם מאושרת אוטומטית, אך יש לוודא קבלת מכתב עם אישור ההזמנה במייל. החברה רשאית לבטל את המשחק בכל עת במידה​ ​ולקוח סירב להשאיר פרטי אשראי לערבון​ ​או​ ​נסיבות כלשהן לא מאפשרות את קיום​ ​המשחק​ ​על ידי החברה.​ ​במקרה זה תשלח ללקוח הודעת ביטול למייל שנמסר לחברה בעת ביצוע ההזמנה.

cards

בכדי להבטיח את שריון המשחק עבורכם, לאחר ביצוע הזמנה נציג מטעמנו יצור אתכם קשר כדי לקחת פרטי אשראי. אנו נשמור את המידע בתוך מערכת מאובטחת של חברת סליקה ונשתמש בו כערבון בלבד. במידה וקבוצה לא תתייצב למשחק ללא התראה של מינימום 24 שעות לפני מועד המשחק נאלץ לגבות "דמי ביטול" בגובה 100₪ עבור חדר בודד או 200₪ עבור חדר כפול.

gift

חוגגים יום הולדת, יום נישואים או כל אירוע אחר? תנו לנו לעזור לכם להפוך אותו לבלתי נשכח! צרו אתנו קשר כמה ימים לפני ונוכל לעזור לכם להחביא מתנות בחדר, להכין הפתעה או לזרום עם כל רעיון מטורף משלכם! 

phone

על מזמין המשחק לוודא שהטלפון שהוזן מדוייק וזמין לשיחת טלפון מנציג החברה​.​ אם לא נצליח ליצור עמכם קשר עד 24 שעות לפני המשחק לאישור​ ​הגעה​ וקבלת פרטי אשראי לערבון​​​ נאלץ​ ​לבטל את הזמנתכם.

כמה עולה חוויה משפחתית באסקייפ רום?

מחיר המשחק בחדר בריחה ספיי קידס תלוי בכמות השחקנים

מחיר עבור 2 - 7 אנשים באותו חדר משחק:

2 שחקנים = 130 לאדם

3 שחקנים = 120 לאדם

4 שחקנים = 110 לאדם

5 שחקנים = 100 לאדם

6-7 שחקנים = 90 לאדם

ילדים מתחת לגיל 6 חינם

10% הנחה לחיילי חובה בהצגת חוגר

giftcard

דרך אגב,
משחק בחדר בריחה -
זאת מתנה מגניבה ויחודית!

הזמן Gift Card
avatar

חדר בריחה ספיי קידס

המפלסים 6, פתח תקווה

072-399-4965