חדרי בריחה טכנולוגיים בסטנדרטים הגבוהים בעולם

המסע המופלא שלכם אל החדר הבא מתחיל ממש כאן.
מחפשים חדר בריחה טכנולוגי מסוג חדש? תוכלו למצוא אותו ברשימה כאן

הצג קטגוריות נוספות

הצג פחות קטגוריות

בחרו את מספר השחקנים

חדרי בריחה טכנולוגיים בסטנדרטים הגבוהים בעולם

היתרונות של רשת אסקייפ רום ישראל

בחרתם את רשת חדרי הבריחה המתקדמת בישראל!

ברשת אסקייפ רום ביקרו מאות אלפי לקוחות מרוצים

צוות מפעילים מיומן ומקצועי, שיעניק לכם רמזים ועזרה בעת הצורך

פריסה ארצית רחבה, תמיד תמצאו חדר בריחה קרוב לביתכם!

אנו מדורגים ע״י הלקוחות כחדרי בריחה בין הטובים בישראל!

משחקי בריחה שלנו מותאמים גם לתיירים ודוברי אנגלית

חדרי הבריחה שלנו הם יצירת מופת של עיצוב וטכנולוגיה משוכללת

הדקו חגורות וחממו מנועים

הדור הבא של חדרי הבריחה כבר כאן, עם חדרי בריחה טכנולוגיים בסטנדרטים הכי גבוהים שיש. 
חשבתם שכבר ראיתם הכול? תתכוננו להיות מופתעים

אם בתחילת הדרך עדיין לא היה ברור האם חדרי בריחה כאן כדי להישאר, כיום כבר אפשר להיות בטוחים שמדובר בצורת בילוי לכל דבר ולא בטרנד נוסף. כיצד זה קרה? אחת מהסיבות שמאפשרות לחדרי בריחה להמשיך ולסקרן אפילו את השחקנים המנוסים ביותר, קשורה לשינויים הרבים שהם עוברים לאורך הזמן. הפופולאריות שהם זוכים לה מאפשרת למפעילים להמשיך ולפתח רעיונות חדשים, עם יצירתיות, השקעה ואבזור מסוג מתקדם. מה שאומר שהעיקרון שמאחורי החדרים נשאר זהה, אבל כל היתר שונה לגמרי.

חדרי בריחה טכנולוגיים הם דוגמה מצוינת שממחישה עד כמה חדרי הבריחה מתפתחים ללא הפסקה. מדובר בחדרים שבנויים בטכנולוגיות מתקדמות ומשלבים אפקטים שונים כמו שלא נראו בעבר, בהם למשל הולוגרמות, אורות מהבהבים ודרכים חדשות להתקדם מחידה לחידה שהן לאו דווקא אותם המנעולים שהכרתם מחדרים אחרים.

רק אתם יכולים להציל את האנושות

להתמודד עם התרחשויות על טבעיות שצצו בתל אביב או לצאת לחקור מה קרה לתחנת
החלל שנשלחה להציל את האנושות? הבחירה היא שלכם

רוצים לנסות חדר בריחה טכנולוגי שלא תשכחו? ברשת אסקייפ רום תמצאו חדרי בריחה טכנולוגיים ברמה הגבוהה ביותר, שיהפכו כל רגע במשחק לחוויה מסוג חדש. ב"תחנת החלל אלטאיר" תגיעו אל שנת 2083, ותצטרכו לגלות לאן נעלמה תחנת החלל שנשלחה למשימה גורלית. בתור צוות המהנדסים שצריך להציל את הפרויקט במהירות, יהיה עליכם לנווט את דרככם בחוכמה. 

ב"ציידי השדים", תתמודדו עם הסיכון האמיתי שבחפירות הרכבת הקלה בתל אביב – לא, לא מדובר בעכברושים אלא בבור שנפער במפתיע ומוביל לשורת התרחשויות על טבעיות. כדי להציל את העיר תעברו התלמדות במטה "ציידי השדים", ותצאו לדרך עם הציוד החדש שהם יספקו לכם. מדובר בחדר ייחודי שמשלב הולוגרמות, מציאות רבודה ושלל דרכים שלא חשבתם עליהן לתפוס את השדים החמקמקים. 

אוהבים גאדג'טים וחידושים טכנולוגיים? בואו לראות אותם בחדרי בריחה

  • חדרי בריחה טכנולוגיים מבית אסקייפ רום מבוססים על מיטב הטכנולוגיות החדשות, ויספקו לכם חוויה שונה מכל מה שהכרתם. בתור רשת חדרי הבריחה הגדולה והוותיקה בישראל, אנחנו מגיעים עם ניסיון רב בתכנון ותפעול חדרי בריחה. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שנצליח להפתיע גם אתכם. 
  • חדרי הבריחה שלנו מייצגים את הדור הבא של חדרי הבריחה. "ציידי השדים" שייך לסדרת ™Escape Room Next, חדרי בריחה מדור חדש שעומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם. "תחנת החלל אלטאיר" זכה בפרס "החדר הטכנולוגי בארץ", מה שאומר שתוכלו להיות בטוחים שיחכו לכם לאורך המשימה המון הפתעות.
  • חדר בריחה טכנולוגי לא חייב להיות מפחיד. אם אתם מחפשים אקשן שלא מערב חדרים מז'אנר האימה, הגעתם למקום הנכון. חדרי הבריחה הטכנולוגיים של אסקייפ רום הם חדרים מאתגרים ומסקרנים אך לא כוללים אלמנטים שמפחידים מבוגרים. עם זאת, החדרים עלולים להפחיד ילדים קטנים בגלל האפקטים הרבים שיש בהם. 
  • חוששים שתזדקקו לעזרה? אנחנו כאן בשבילכם. המפעילים של רשת אסקייפ רום הם חובבי חדרי בריחה בעצמם, שמגיעים עם ניסיון בהפעלת משתתפים. למרות שהם לא נמצאים בתוך החדר הם יפקחו עליכם עין לאורך כל המשחק, יידעו בדיוק מתי להתערב כדי להציע סיוע קטן ומתי לאפשר לכם להתמודד עם האתגר בעצמכם. 

מחפשים עוד חדרי בריחה שמעניקים חוויה ייחודית?

בזמן שאנחנו עובדים על חדרי בריחה טכנולוגיים נוספים, אתם מוזמנים להכיר כמה חדרי בריחה עם שחקן.
למרות שאסור לנו לגלות עוד פרטים, נוכל לרמוז שאתם הולכים להיות מאוד מופתעים...