יום גיבוש לעובדים באסקייפ רום

מחפשת פעילות מרעננת ולא שגרתית ליום גיבוש של העובדים שלך? רוצה לייעל ולשפר את עבודת הצוות ושיתוף הפעולה של העובדים שלך? העובדים שלך כבר לא עומדים בעומס ואתם רוצים לברוח מהמשרד ליום אחד ולהתנתק מהלחץ ומהעבודה השוחקת? אז הגעתם למקום הנכון!
 

יום גיבוש וכיף לעובדים באסקייפ רום

אסקייפ רום ישראל היא רשת חדרי בריחה המובילה בישראל בקרב ארגונים ולקוחות עסקיים. בין לקוחותינו נמנות החברות הגדולות והמבוססות במשק הישראלי. מגוון המשחקים שלנו מציעים פעילות כיפית וייחודית שבמהלכה השחקנים נדרשים לאתגר את עצמם, לחשוב בצורה יצירתית, להראות אחריות, מנהיגות ותושייה, ולהפגין שיתוף פעולה ועבודת צוות שתגבש את העובדים. מדובר ביום כיף אשר מספק חוויה מאתגרת, מאחדת ומטריפה, שתדרבן את העובדים שלך להוציא את המירב והמיטב מעצמם, תגבש אותם, ותעניק להם כלים חשובים לעבודה המשותפת בעתיד וכל זאת תוך כדי משחק מהנה ובלתי נשכח.

חדרי הבריחה שלנו מעוצבים ומתוכננים ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בטכנולוגיות החדישות, העדכניות והמשוכללות ביותר. אנו עושים הכל על מנת ליצור את סביבת המשחק המציאותית, המושקעת והאיכותית ביותר. הקונספט המיוחד של חדרי הבריחה שלנו בוחן לא רק את היכולות האישיות של כל שחקן, אלא דורש גם עזרה הדדית, עבודת צוות ויכולת לקבל החלטות משותפות על מנת להתגבר על כל האתגרים, להשלים את המשימה ולהימלט מהחדר בזמן.

במתחמים של רשת אסקייפ רום ישראל הפרוסים בכל הארץ תוכלו לבנות ולהתאים חבילת אירוח שלמה ותוכנית ייחודית המותאמת לצרכים הספציפיים ולדרישות המיוחדות של החברה שלכם. בין אם מדובר ביום גיבוש לעובדים והכשרה או ביום כיף והתרעננות, אנו נעשה הכל על מנת לתת לך את השירות הטוב ביותר ולהפוך את האירוע שלך למוצלח ולאפקטיבי ביותר. לפרטים, מידע נוסף והזמנות נא לפנות למייל: biz@escaperoom.co.il וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי.

אז מה אנו מציעים ללקוחות העסקיים שלנו?

  • חבילות מיוחדות הכוללות שימוש חופשי ובלעדי במתקנים שלנו במשך שעה וחצי או שלוש שעות
  • חבילות ייחודיות של פעילות גיבוש או יום כיף מושלם, המותאמות באופן אישי ופרטני לדרישות, לצרכים והתקציב
  • פריסה ארצית רחבה ונוחה
  • שני חדרי בריחה זהים באותו המתקן, מעניקים אפשרות לכל חברי הקבוצה להתחרות "ראש בראש" במקביל באותם התנאים (רק בסניפי אסקייפ רום תל אביב וגם אסקייפ רום ירושלים)
  • טרקלין המתנה, מנוחה ואירוח נוח ומרווח
  • משחקי בריחה מהחדר שלנו מתוכננים להיות מאתגרים ודורשים חשיבה ויצירתיות אישית, תקשורת מעולה ושיתוף פעולה רחב עם שאר חברי הצוות
  • צוות מפעילים ומדריכים מיומן ומקצועי, שיעניק לכם רמזים ועזרה בעת הצורך ובכל עת

לקבלת מידע יותר מפורט לגבי המתחמים וחבילת בידור של רשת אסקייפ רום ישראל  אל תהססו לפנות אלינו ישירות באמצעות דואר אלקטרוני בכל עת: biz@escaperoom.co.il