info

בואו לעבוד ברשת חדרי הבריחה הגדולה בישראל! רוצים לגרום לאנשים לשמוח, לפחד, לצחוק ולהנות מכל רגע? אנחנו מחפשת מפעילי משחק למבחר סניפים

חדרי בריחה כפולים

רשימת מתחמים עם חדר בריחה כפול בפריסה ארצית

הצג קטגוריות נוספות

הצג פחות קטגוריות

בחרו את מספר השחקנים

חדרי בריחה כפולים

היתרונות של רשת אסקייפ רום ישראל

בחרתם את רשת חדרי הבריחה המתקדמת בישראל!

ברשת אסקייפ רום ביקרו מאות אלפי לקוחות מרוצים

צוות מפעילים מיומן ומקצועי, שיעניק לכם רמזים ועזרה בעת הצורך

פריסה ארצית רחבה, תמיד תמצאו חדר בריחה קרוב לביתכם!

אנו מדורגים ע״י הלקוחות כחדרי בריחה בין הטובים בישראל!

משחקי בריחה שלנו מותאמים גם לתיירים ודוברי אנגלית

חדרי הבריחה שלנו הם יצירת מופת של עיצוב וטכנולוגיה משוכללת

לקבוצות גדולות במיוחד מגיעה חוויה כפולה

מתכננים יום גיבוש בעבודה, ערב עם חברים מהלימודים או פעילות משפחתית?
  עם חדרי בריחה כפולים מרשת אסקייפ רום, כבר לא תצטרכו לחשוש שמישהו יפספס את כל הכיף

תכנון מפגש לשלושה או ארבעה אנשים יכול להתגלות כאתגר לא קטן בכלל, אבל מה קורה כשצריך למצוא מקום שיתאים לקבוצה של שישה עשר חברים? כאן כבר מדובר במורכבות שונה לחלוטין, במיוחד אם אתם מעוניינים לשלב במהלך הערב פעילות מסוימת. רוב הבילויים שמבוססים על פעילויות מוגבלים במקום ומותאמים לכמות משתתפים מוגדרת, והדבר תקף גם לחדרי בריחה. הסיבה לכך היא רצון להימנע מצפיפות מצד אחד, והתאמה לרמת החידות מצד שני. בשעה שזוג משתתפים עלול להיתקל בקושי לסיים חדר בריחה מורכב במסגרת הזמן המוקצב, כמות אנשים גדולה מדי תעבור על פני כל השלבים במהירות רבה מדי שתפגע בהנאה. בנוסף, עודף משתתפים יכול גם להוביל למצב בו חלק מהקבוצה לא תזכה אפילו לגשת לכל החידות. קצת חבל, לא?

פתרון נפוץ במקרים כאלה הוא הזמנת שני חדרי בריחה שונים באותו המתחם וחלוקת הקבוצה הגדולה לשתי קבוצות קטנות יותר, כדי שכל אחת מהן תיכנס אל חדר בריחה אחר. היתרון במקרה כזה הוא שמדובר בפעילות שכולם יכולים ליהנות ממנה באותו הזמן, אבל החיסרון הוא בעובדה שכל קבוצה עוברת למעשה חוויה שונה לחלוטין. כך שאם תרצו להתגאות בפני חבר מהקבוצה השנייה על כך שפתרתם לבד את החידה האחרונה בחדר, כנראה שהוא יתקשה להבין למה אתם מתכוונים... 

האם הקבוצה שלכם תצליח לצאת ראשונה?

מה הפתרון שמציעים חדרי בריחה כפולים ואיך הוא מוסיף ממד נוסף של תחרות והנאה? 

האם המשמעות היא שתצטרכו להחליט עם מי ללכת לחדר בריחה בפעם הבאה? דווקא לא. הפתרון שמציעים חדרי בריחה כפולים הוא הרבה יותר פשוט ונוח, ואם עדיין לא ניסיתם אותו – עכשיו זה הזמן. חדרי בריחה כפולים הם למעשה שני חדרי בריחה זהים לחלוטין, עם אותה העלילה, אותה תפאורה, אותן חידות ואותם רמזים. איך זה עובד? אם הקבוצה שלכם מונה למשל 14 משתתפים, תוכלו לחלק אותה לשתי קבוצות של 7 אנשים, שייכנסו במקביל לחדרים הכפולים ויתחרו על הזכות לצאת ראשונים. 

מדובר ברעיון שעוזר לכם בשיפור החוויה מכמה סיבות – קודם כל, כי הוא מעסיק את כל חברי הקבוצה באותו הזמן, ומאפשר לכל חבר ליהנות מהפעילות ברמה המקסימלית בלי להצטופף עם אחרים. מעבר לזה, כי הוא מאפשר לכולם לעבור את אותה הפעילות, ומעניק את היכולת לשתף חוויות בסיומה מבלי להרגיש פספוס. הסיבה האחרונה היא שכשכל התנאים זהים – עכשיו תורכם להוכיח מי הקבוצה שתצליח לצאת בזמן הקצר ביותר! 

הנאה כפולה בחדרי הבריחה הכפולים של אסקייפ רום:

  • עם ניסיון כפול בחדרי בריחה, גם החוויה כפולה היא ומכופלת. אסקייפ רום היא הרשת הוותיקה והגדולה ביותר בישראל, מה שמעניק לנו ניסיון רב גם בליווי קבוצות גדולות.
  • חדרי הבריחה שלנו ממוקמים בערים שונות ברחבי הארץ, מה שמעניק לכם את האפשרות ליהנות מחדרי בריחה כפולים במיקום שקרוב למקום מגוריכם.
  • היצע החדרים הרחב מבטיח זמינות גבוהה, לצד היכולת למצוא את הז'אנר שהכי מתאים לכם. אימה, אקשן או הומור? חדרים למבוגרים או לילדים? הבחירה היא רק שלכם.
  •  מתאספים כדי לחגוג אירוע מיוחד? ספרו לנו מראש. נשמח לעזור לכם בקישוט המתחם, להציע כיבוד קל בתוספת תשלום ועוד. 

רוצים לדעת איזה עוד חדרי בריחה יש ברשת שלנו פרט לחדרים הכפולים?
רשימת חדרי בריחה לפי אזורים