info

בואו לעבוד ברשת חדרי הבריחה הגדולה בישראל! רוצים לגרום לאנשים לשמוח, לפחד,לצחוק ולהנות מכל רגע? אנחנו מחפשים מפעילי משחק למגוון סניפים

חדרי בריחה עם שחקן

רשימת חדרים של רשת אסקייפ רום בהשתתפות שחקן

הצג קטגוריות נוספות

הצג פחות קטגוריות

בחרו את מספר השחקנים

חדרי בריחה עם שחקן

היתרונות של רשת אסקייפ רום ישראל

בחרתם את רשת חדרי הבריחה המתקדמת בישראל!

ברשת אסקייפ רום ביקרו מאות אלפי לקוחות מרוצים

צוות מפעילים מיומן ומקצועי, שיעניק לכם רמזים ועזרה בעת הצורך

פריסה ארצית רחבה, תמיד תמצאו חדר בריחה קרוב לביתכם!

אנו מדורגים ע״י הלקוחות כחדרי בריחה בין הטובים בישראל!

משחקי בריחה שלנו מותאמים גם לתיירים ודוברי אנגלית

חדרי הבריחה שלנו הם יצירת מופת של עיצוב וטכנולוגיה משוכללת

שניה, לא הבנתי, באמת יהיה אתנו שחקן בחדר?

כן וזה הולך להות מטורף!
חדרי בריחה עם שחקן הם הזדמנות לחוות הכול בצורה חדשה לגמרי.
תתכוננו לצחוק, לפחד ובעיקר להיות מופתעים... 

האפשרות לעבור ברגע אחד אל יקום חדש לגמרי, הפכה את חדרי הבריחה לחוויה פופולארית במיוחד. הדלת נפתחת ועכשיו זה רק אתם, החידות והאתגרים שממתינים לכם בפנים. במובן מסוים, הגעה אל חדר בריחה מאפשרת לכם להפוך לאסטרונאוטים שנוחתים על כוכב חדש – אתם מגיעים לאזור מסקרן ושונה ממה שהכרתם, בלי לדעת מה מצפה לכם, ועכשיו יש לכם הזדמנות ראשונה לחקור אותו מקרוב. מדובר ברגע מרגש במיוחד, אבל מה היה קורה אם לתוך כל האירוע הזה היינו מוסיפים גם מפגש עם התושבים של אותו כוכב? 

חדרי בריחה עם שחקן מדמים מצב כזה בדיוק. הם מאפשרים לכל קבוצה לא רק לסייר בעולם שהם הגיעו אליו אלא גם להכיר את הדמויות שחיות בו ולתקשר איתן. כך שאם חשבתם שהאינטראקציה היחידה שמצפה לכם היא עם החברים איתם הגעתם, אתם טועים בגדול. השחקנים בחדרי בריחה, שהם חלק מהצוות שלנו, ממלאים תפקיד משמעותי בהעצמת החוויה הכוללת. תצטרכו להיעזר בהם כדי להתקדם הלאה, להקשיב לרמזים שהם מפזרים ולהבין איך הההנחיות שלהם עוזרות לכם להגיע אל קו הסיום. 

למשחק הבא צירפנו לכם הפתעה מיוחדת

מבקרים מנוסים בחדרי בריחה או שאולי זו הפעם הראשונה שלכם?
אסקייפ רום עם שחקן ישדרג את החוויה שלכם בכל סיטואציה ובכל רגע 

חלק מהמבקרים בחדרי בריחה מעדיפים חדרים הומוריסטיים ואחרים מגיעים כדי להיבהל מסיפורים מפחידים. ישנם אנשים שמחפשים אתגרים קשים ויש את אלה שבוחרים בחדרי בריחה קלילים. מאחר שקיימים חדרי בריחה עם שחקן ברמות ובנושאים שונים, תוכלו למצות את החוויה גם אם זה הביקור הראשון שלכם וגם אם אתם חובבי חדרי בריחה מנוסים. תפקידו של השחקן בין היתר הוא לדעת אילו רמזים להעניק ואיך להשתלב בחדר מבלי להפריע להתקדמות שלכם, כך שהוא יוכל לסייע ברגעים מכשילים וגם לאפשר לכם להתמודד בעצמכם עם אתגרים מסוימים. 

צריך לזכור שכל דמות שתפגשו היא כמובן בעלת אופי שונה ותפקיד אחר, בהתאם לאווירה הכללית של החדר הספציפי. כך שבחדרים מסוימים השחקן יגרום לכם לצחוק ובאחרים הוא עשוי להבהיל אתכם – הכול בהתאם לז'אנר ולסיפור הכללי של חדר הבריחה שתבחרו. אם תרצו לדעת את מי תפגשו תצטרכו להיאזר בסבלנות, כי לרוב מדובר בסוד כמוס. נוכל רק לרמוז שאפילו אם הנחתם שאתם מצליחים לנחש מה מצפה לכם מעבר לדלת, אין לנו ספק שאתם הולכים להיות מופתעים.

בוחרים לשחק בחדרי בריחה עם שחקן מרשת אסקייפ רום:

  • אסקייפ רום היא רשת חדרי הבריחה הגדולה והוותיקה בישראל. הניסיון שצברנו מאפשר לנו לתכנן ולהפעיל חדרי בריחה עם שחקן מהטובים בארץ, שלא מפסיקים להפתיע קבוצות משתתפים מדי יום.
  • השחקנים שילוו אתכם לאורך המשחק הם אנשי צוות מקצועיים ומנוסים, שמגיעים עם ניסיון בליווי קבוצות במגוון רמות קושי. הם ישדרגו את החוויה שלכם בכל רגע נתון ויידעו בדיוק מתי לצוץ בהפתעה ואיך לעזור לכם להתקדם הלאה. 
  • כבר אין סיבה להסתבך בזמן הזמנת חדר הבריחה הבא. הרשת שלנו כוללת היצע מגוון של חדרי בריחה שפזורים בכל רחבי הארץ, כך שתוכלו למצוא בקלות את החדר המתאים לכם בשעה הרצויה. 

מוכנים להתחיל לשחק?
שלל חדרי בריחה עם שחקן כבר ממתינים לכם אצלנו.

ועל חדרי בריחה מפחידים שלנו כבר שמעתם?