info

בואו לעבוד ברשת חדרי הבריחה הגדולה בישראל! רוצים לגרום לאנשים לשמוח, לפחד, לצחוק ולהנות מכל רגע? אנחנו מחפשת מפעילי משחק למבחר סניפים

חדרי בריחה למשפחות

מבחר חדרי בריחה הכי משפחתיים בישראל בפריסה ארצית

הצג קטגוריות נוספות

הצג פחות קטגוריות

בחרו את מספר השחקנים
2-7 אנשים
חדר בריחה: צופן דה וינצ'י |אילת|
מאחורי מלון הרודוס אילת (ליד מסעדת לוויתן)
2-7 אנשים
חדר בריחה: טיטאניק |אילת|
מאחורי מלון הרודוס אילת (ליד מסעדת לוויתן)
2-6 אנשים
חדר בריחה: טיטאניק |בנימינה|
השריג 2, בנימינה, מרכז מסחרי "הפיל" קומה 2
2-6 אנשים
חדר בריחה: מיונים למוסד |בנימינה|
השריג 2, בנימינה, מרכז מסחרי "הפיל" קומה 2

חדרי בריחה למשפחות

היתרונות של רשת אסקייפ רום ישראל

בחרתם את רשת חדרי הבריחה המתקדמת בישראל!

ברשת אסקייפ רום ביקרו מאות אלפי לקוחות מרוצים

צוות מפעילים מיומן ומקצועי, שיעניק לכם רמזים ועזרה בעת הצורך

פריסה ארצית רחבה, תמיד תמצאו חדר בריחה קרוב לביתכם!

אנו מדורגים ע״י הלקוחות כחדרי בריחה בין הטובים בישראל!

משחקי בריחה שלנו מותאמים גם לתיירים ודוברי אנגלית

חדרי הבריחה שלנו הם יצירת מופת של עיצוב וטכנולוגיה משוכללת

משפחות שביקרו בחדרי בריחה שלנו משתפות בחוויה

מה מספרים הלקוחות שכבר בילו באסקייפ רום למשפחות?

מתי לאחרונה פיניתם זמן לבילוי משפחתי אמיתי?

אם המחשבה על פעילות שתתאים לכל בני הבית נשמעת כמו משימה בלתי אפשרית, כנראה שלא ניסיתם עדיין אסקייפ רום למשפחות

במציאות יומיומית שעמוסה במטלות ועיסוקים שונים, אין דבר טבעי מהצורך לבלות בחברת האנשים היקרים לנו. הרצון לפנות כמה שעות מלוח הזמנים לטובת פעילות משפחתית הוא ללא ספק מטרה משותפת של רבים מאיתנו. עם זאת, למרות שאין מי שקרובים אלינו יותר מהילדים, ההורים או האחים, לעתים מתברר שמאתגר מאד לאתר פעילות שתמצא חן בעיני כולם. ארוחה נוספת או מפגש בבית קפה הם אולי רעיון שיתקבל על הרוב, אבל מתי יצא לכם לשלב פעילות חווייתית שכוללת גם חשיבה מקורית, יצירתיות ועניין? כזו שתנתק את בני הנוער מהמסכים אבל תרתק גם את המבוגרים שבחבורה, אפילו בלי משפטים כמו "משעמם לי" או "מתי הולכים הביתה?" 

חדרי בריחה למשפחות הוקמו על מנת ליצור מוקד משיכה עבור משתתפים מקבוצות גיל שונות. הם מבוססים על הרצון של חובבי אתגרים ליהנות יחד עם בני משפחתם, בתנאים שיאפשרו לכל אחד להשתתף ולקחת חלק פעיל במשחק. להבדיל מחדרים שכוללים תפאורה ועזרים מפחידים או בעלי תכנים שאינם מתאימים לילדים, חדרי בריחה משפחתיים נהנים מקסם ייחודי משלהם. הם מבוססים על סיפורים שמאפשרים גם למבוגרים לחזור לילדות, מגרים את החושים ומזכירים שכל צעד קטן לקבוצה הוא צעד גדול לפתרון המשימה. כך שגם אם עד כה לא הצלחתם לשכנע את הדור הצעיר במשפחה לשתף פעולה, תופתעו איזה שינוי צפוי להתרחש תוך 60 דקות בלבד...  

השעון כבר התחיל לתקתק, עכשיו תורכם לצאת לדרך 

חדרי בריחה למשפחות יגרמו לכם לשכוח שהנחתם את הסמארטפון בצד

עם הגעתכם לכל אחד מחדרי הבריחה מרשת אסקייפ רום, תזכו לעבור יחד עם בני המשפחה חוויה מסוג אחר. מרגע הכניסה לחדר יהיה לכם זמן קצוב כדי לפתור חידות, לבצע אתגרים ולאסוף רמזים, במטרה להתקדם לאורך השלבים שיאפשרו לכם להשלים את המשימה לצאת שוב החוצה. רבים מהמצבים שתחוו בחדר יחייבו אתכם לגלות יצירתיות מיוחדת ויבוססו על הקשבה, עבודה משותפת וחשיבה על פתרונות לא קונבנציונליים. 

בין אם עדיין לא החלטתם מה תרצו להיות כשתהיו גדולים ובין אם כן, חדרי בריחה למשפחות יאפשרו לכם להגשים כמעט כל חלום. תוכלו להצטרף אל יחידת מרגלים אמיצים, לפתור חידות בילוש מסקרנות ואפילו לאתר אוצר קסום. אם אתם בדיוק בעיצומה של חופשה או מתכננים יחד את הטיול הבא, תוכלו לאתגר את עצמכם בחדר בריחה משפחתי שהתחפש לחדר מלון. עכשיו רק נותר לכם לבחור את ההרפתקה שתרצו לצאת אליה ולצאת לדרך.

מה מיוחד בחדרי בריחה למשפחות
של רשת אסקייפ רום?

  • בתור הרשת הוותיקה והגדולה ביותר בישראל של חדרי בריחה, אנחנו מנוסים בהתאמת קווי עלילה ורמות קושי של חידות גם לצעירים וגם לצעירים בנפשם. כך שתוכלו להיות בטוחים שלאיש לא יהיה משעמם אפילו לרגע.
  • אנחנו שמים את הבטיחות במקום הראשון. סביבת החדרים שלנו מאפשרת גם לילדים ליהנות מהמשחק ללא חשש.
  • אנשי הצוות שלנו מגיעים עם הבנה וניסיון בהפעלת חדרי בריחה למשפחות. הם יתדרכו אתכם מראש, ינחו אתכם בזמן השהות בדרך ויוודאו שכל משתתף נהנה מההרפתקה. 
  • חוגגים אירוע משפחתי? חדר בריחה למשפחות הוא הלוקיישן המושלם. עדכנו אותנו מראש ונשמח להציע שלל רעיונות שישדרגו את החגיגה שלכם.
 

המשפחה שלכם מוכנה להרפתקה הבאה?
קבעו מועד וצאו לחוויה ייחודית בחדרי בריחה של רשת אסקייפ רום