חדרי בריחה חדשים

מבחר חדרי בריחה שנפתחו או הצטרפו לרשת אסקייפ רום בתקופה האחרונה

הצג קטגוריות נוספות

הצג פחות קטגוריות

בחרו את מספר השחקנים
2-6 אנשים
חדר בריחה: השוד |פתח תקווה|
המפלסים 6, פתח תקווה
להציג מספר 072-399-4965
3-10 אנשים
חדר בריחה: מגדת העתידות |תל אביב|
דיזינגוף סנטר ת״א, בניין B, קומה 3

חדרי בריחה חדשים

היתרונות של רשת אסקייפ רום ישראל

בחרתם את רשת חדרי הבריחה המתקדמת בישראל!

ברשת אסקייפ רום ביקרו מאות אלפי לקוחות מרוצים

צוות מפעילים מיומן ומקצועי, שיעניק לכם רמזים ועזרה בעת הצורך

פריסה ארצית רחבה, תמיד תמצאו חדר בריחה קרוב לביתכם!

אנו מדורגים ע״י הלקוחות כחדרי בריחה בין הטובים בישראל!

משחקי בריחה שלנו מותאמים גם לתיירים ודוברי אנגלית

חדרי הבריחה שלנו הם יצירת מופת של עיצוב וטכנולוגיה משוכללת

חשבתם שכבר ראיתם הכול בעולם חדרי הבריחה?

מחפשים חדרי בריחה חדשים שיצליחו להפתיע אתכם? בשביל זה אנחנו כאן

עולם חדרי הבריחה השתנה והתעצב לא מעט בשנים האחרונות. העלילות הסוחפות, התפאורה הייחודית ויצר התחרותיות שעוררו החדרים בקרב המשתתפים, לצד שיתוף הפעולה שנדרש בהם והניתוק הזמני מהעולם שבחוץ, הפכו אותם כבר מזמן לצורת בילוי אהובה ולא רק לחוויה חד פעמית. מחדרים בודדים שעסקו בסיפורי מסגרת בתבנית קבועה, הפכו חדרי הבריחה ליקום מקביל ועשיר באפשרויות שלא מפסיק להתפתח. 

הקסם שטמון בחדרי בריחה והסיבה שהם מצליחים למשוך אליהם משתתפים בכל גיל, קשורים במידה רבה ביכולת להפתיע אותנו בכל פעם מחדש. קהל חובבי חדרי הבריחה, בין אם מדובר במשתתפים שעברו חדרים בודדים ובין אם במשתתפים מנוסים במיוחד, מצפה לגלות מאחורי הדלת שלפניו אלמנטים שלא ראה בעבר. נושאים מגוונים, קווי עלילה מרתקים וטכניקות חדשות להתקדם לאורך הדרך. אלמנטים שיגרמו לו לחייך, שיאתגרו אותו בזמן השהות בפנים ושילוו אותו גם אחרי שיחזור לחיי היומיום. כתוצאה מכך, כל חדר בריחה חדש צריך להתמודד עם מגוון ציפיות ולהתעלות מעל לסטנדרטים של העבר.  

גלו איתנו עולמות חדשים ומסקרנים

חוקרים את החלל, מגלים אוצרות ופותרים תעלומות.  מה עוד תוכלו לעשות באסקייפ רום?

חדרי בריחה חדשים נדרשים לכלול בתוכם מצבים, חידות וקווי עלילה שלא נראו עד כה, וזו למעשה המטרה היומיומית שלנו ברשת אסקייפ רום – וסיבה שאנחנו כל כך אוהבים את מה שאנחנו עושים. בתור הרשת הגדולה והוותיקה בישראל, אנחנו לא רק מגיעים עם ניסיון רב אלא גם עם רצון להמשיך ולהתפתח כל הזמן. החדרים מבית אסקייפ רום לא מפסיקים להתחדש, כאשר בכל פעם מצטרפים אל הרשימה חדרי בריחה חדשים שנפתחים ברחבי הארץ. 

כל פתיחת חדר בריחה חדש מתבצעת בהמשך לתהליכי מחשבה והיערכות ממושכים. אנחנו מתכננים ומגבשים סיפור רקע ותסריט רלוונטי, מתאימים חידות ורמזים ברמות קושי שונות, בוחרים מקום, משקיעים בעיצוב ומשלבים את מיטב הטכנולוגיות החדשות שיגרמו למשתתפים שלנו לזכות בחוויה בלתי נשכחת. היכולת להפתיע גם את המכורים לדבר וגם את אלה שמגיעים לראשונה היא ההתמחות שלנו. אתם מוזמנים להצטרף אלינו ולגלות חדרי בריחה חדשים כמו שטרם הכרתם.

מה יחכה לכם בחדרי הבריחה החדשים של אסקייפ רום?

  •  ניסיון. אנחנו מאמינים שכדי לחדש בעולם חדרי הבריחה, צריך להכיר אותו לעומק. רשת אסקייפ רום היא רשת חדרי בריחה הגדולה והוותיקה בארץ, מה שמאפשר לנו להגיע עם הבנה מקיפה של התחום ועם היכולת להפתיע חובבי חדרי בריחה בכל חדר מחדש.
  • מקצועיות. אנחנו יודעים שחווית המשחק מושפעת מגורמים רבים. כדי ליהנות באמת לא מספיקה בחירת חדר בריחה חדש אלא נחוצים גם אנשי צוות מנוסים שיידעו ללוות אתכם לאורך המשחק. המפעילים המקצועיים של רשת אסקייפ רום הם חובבי חדרי בריחה בעצמם, והם ישמחו להפוך כל ביקור שלכם לחוויה מיוחדת.
  • נוחות. כדי להגיע אל חדר בריחה חדש, לא צריך לנסוע רחוק. החדרים של רשת אסקייפ רום ממוקמים במגוון ערים ברחבי הארץ, כך שתוכלו ליהנות מכל ההפתעות שלנו במיקום הקרוב ביותר לביתכם. 
  • גיוון. בזכות כמות מתחמים גדולה שלא מפסיקה לצמוח, תוכלו למצוא אצלנו חדר בריחה לזוגות, לבילויים משפחתיים, לצוותים בקטגוריות גיל שונות ולקבוצות משתתפים גדולות. כך שכבר אין סיבה להסתפק בהיצע מצומצם של חדרים או להתפשר על הבחירה שלכם.
 

מחפשים אתגר חדש?
הכירו חדרי בריחה חדשים! קבעו תאריך וצאו לאתגר הבא בחדרי הבריחה של רשת אסקייפ רום.