info

בואו לעבוד ברשת חדרי הבריחה הגדולה בישראל! רוצים לגרום לאנשים לשמוח, לפחד,לצחוק ולהנות מכל רגע? אנחנו מחפשים מפעילי משחק למגוון סניפים

 חדרי בריחה הפכו לבילוי הקבוע של רבים, ומספיק לעבור את החוויה פעם אחת כדי להבין למה. הם עונים על יצר התחרותיות שלנו, מספקים לנו אתגרים ותעלומות לפיצוח ומאפשרים לבלות עם החברים והמשפחה בסביבה חדשה. להתנתק מהסחות הדעת, להשאיר את כל הרעשים בחוץ, ולהיכנס לעולם מסתורי ומסקרן עם חוקים חדשים לגמרי. חלק מהחדרים מצמררים, חלק קורעים מצחוק ותמיד אפשר למצוא בדיוק את החדר שמתאים לקבוצה שלנו. התוצאה היא שכל ביקור בחדר בריחה הוא משהו שנשאר איתנו לאורך זמן. 

חדרי בריחה רבים מתאימים גם לאירועים ובילויים בקבוצות גדולות, אבל הבעיה היא שלא תמיד יש לנו את היכולת להגיע אל חדר הבריחה עצמו. בין אם משיקולי זמן או עקב אירועים שחייבים להתקיים במקום ספציפי. אם בעבר נאלצנו לוותר על האופציה של חדרי בריחה ברגעים כאלה, בזכות חדרי בריחה ניידים זה כבר ממש לא אתגר. חדרי בריחה ניידים פותחו במיוחד לצורך השתלבות במסיבות, אירועים בבתי ספר, מפגשים חברתיים ואפילו ימי גיבוש בעבודה. הם שומרים על המאפיינים הבסיסיים של חדרי הבריחה המוכרים, במקביל לכמה התאמות שהופכות אותם למרכז החגיגה!

אין אין אין חגיגה, בלי חדר בריחה עד הבית

 

הם כבר יגיעו אליכם: בואו לגלות איך ולמה הפכו חדרי בריחה עד הבית לטרנד הבא

אז איך זה עובד? חדרי בריחה ניידים מגיעים עד אליכם, עם אתגרים, חידות ומשימות שמשמרים את ההתרגשות וההנאה של אסקייפ רום רגיל. בגלל שלא מדובר בחלל שנבנה במיוחד לצורך המשימה אלא בהשתלבות בחלל קיים, זוהי חוויה בעלת מאפיינים ייחודיים משלה. מה שאומר שמצד אחד היא שמה דגש על אלמנט התחרותיות, שיתוף הפעולה והאתגרים, ומצד שני היא לא תופסת את מקומם של חדרי הבריחה שכולנו אוהבים. 

למי זה מתאים? לכולם! חדרי בריחה ניידים מותאמים לקבוצות בגדלים שונים, לגילאי המשתתפים ולאווירה הכללית שמעוניינים בה. המשחק בחדר בריחה נייד מתאים לקבוצה קטנה וגם לכמות משתתפים גדולה יותר, כך שניתן גם לקיים תחרות בין כמה קבוצות ולראות מי תגיע אל הסוף הראשונה. חושבים שאתם מוכנים לאתגר של חדרי בריחה ניידים? באסקייפ רום, רשת חדרי הבריחה הגדולה בישראל, עובדים תמיד על הרעיון הבא. נוסף לחדרי הבריחה המוכרים והאהובים של אסקייפ רום שפרוסים ברחבי הארץ, בקרוב צפויים לשלב ברשת גם חדרי בריחה ניידים כמו שטרם ראיתם! וכדי שלא יהיה לכם משעמם בזמן שאנחנו עובדים בכל המרץ על פיתוח חדרי בריחה עד הבית משלנו אספנו עבורכם רשימה של משחקים ניידים של חברות אחרות שהכי אהבנו.
 

רשימת חדרי בריחה ניידים מומלצים בפריסה ארצית

 • חדר בריחה נייד ״Brake In Box״
  תיאור החדר:
  חדר בריחה בקופסה עד הבית עם 2 בקבוקי בירה של 900 מ"ל ונשנושים. ניתן לבחור בין 3 דרגות קושי כדי להתאים את רמת האתגר לניסיון של השחקנים.
  שם החברה: חביתוש חדרי בריחה
  טלפון להזמנות: אין הזמנה טלפונית. הזמנות מהאתר בלבד
  קישור לאתר החדר: www.havitush.co.il
 • חדר בריחה נייד ״Quala״
  תיאור החדר: ארגון חדרי בריחה ניידים למשרדים, מ-15 עד 700 משתתפים. קיימת גם גרסה לילדים "תעלומה במטבח"
  שם החברה: Questair
  טלפון להזמנות: 054-5200872
  קישור לאתר החדר: www.questair.co.il

 • חדר בריחה נייד "הפריצה לכלא"
  תיאור החדר: קרוב משפחה שלכם, דון קורליאון, נעלם, עליכם לפענח את הרמזים שהוא השאיר כדי למצוא אותו לפני שהיריבים שלו יעשו זאת. משחק של שעה וחצי עד שעתיים לקבוצות גדולות.
  שם החברה: Challenge Room
  טלפון להזמנות: 0536782822
  קישור לאתר החדר: www.thechallengerooms.com

 • חדר בריחה עד הבית " אוצר אלקטרז"
  תיאור החדר: קרוב משפחה שלכם, דון קורליאון, נעלם, עליכם לפענח את הרמזים שהוא השאיר כדי למצוא אותו לפני שהיריבים שלו יעשו זאת. גרסת הילדים ל"פריצה לכלא".
  שם החברה: Challenge Room
  טלפון להזמנות: 0536782822
  קישור לאתר החדר: www.thechallengerooms.com  

 • חדר בריחה עד הבית "מדינת X"
  תיאור החדר: עזרו למצוא פרופסור שנעלם בזמן שניסה להשמיד טוטם בן 3000 שנה שהיה שייך לשבט המאיה. עליכם להשתמש בטבלטים וטלפונים ולטוס למדינות שונות כדי למצוא את החלקים שהוא פיזר. בין 50-600 שחקנים במקביל.
  שם החברה: Mind Attack
  טלפון להזמנות: 0536656650
   קישור לאתר החדר: www.mindattack.co.il

 • חדר בריחה נייד "הרפתקאה בג'ונגל"
  תיאור החדר: מכשף מרושע החליט לחבל בחגיגת יום ההולדת שלכם. יש לפתור את החידות ולהתגבר על המכשולים שהוא השאיר בג'ונגל כדי שתוכלו להמשיך בחגיגות. הפעילות היא עד שעה וחצי.
  שם החברה: Escape Plan
  טלפון להזמנות: 0586959503
  קישור לאתר החדר: www.escape-plan.co.il

 • חדר בריחה נייד "האיש הקטן"
  תיאור החדר: מישהו חטף את האיש הקטן, האם תוכלו למצוא את החוטף? שעה של פעילות קבוצתית ושעה של סדנת קסמים.
  שם החברה: קליוסטרו
  טלפון להזמנות: 0524000809
  קישור לאתר החדר: www.hakosem.co.il

 • חדר בריחה נייד "הסוד של קליוסטרו"
  תיאור החדר: שילוב של מופע על-חושי וחדר בריחה עם סדנה מיסטית. עד ל-20 משתתפים
  שם החברה: קליוסטרו
  טלפון להזמנות: 0524000809
  קישור לאתר החדר: www.hakosem.co.il

 • חדר בריחה נייד "האתגר: זומבים"
  תיאור החדר: טעות אנוש במתקן סודי מובילה ליצירתם של זומבים. עליכם לפתח ולהכין את החיסון לפני שיהיה מאוחר מדי. עד 100 משתתפים.
  שם החברה: Challenge
  טלפון להזמנות: 097998833
  קישור לאתר החדר: www.challenge-israel.co.il

 • חדר בריחה קולינרי נייד "מלך הפלאפל"
  תיאור החדר: בעל דוכן הפלאפל החליט לקחת יום חופש והשאיר אתכם לבד להכין פלאפל לכל השכונה. תצטרכו ללמוד במהירות איך להפוך למלך הפלאפל. חדר בריחה קולינרי ב-Take Away
  שם החברה: Panica
  טלפון להזמנות: 0524104850
  קישור לאתר החדר: www.panica-escape.co.il

 • חדר בריחה קולינרי נייד "ניו יורק פיצה"
  תיאור החדר: בעל הפיצריה הותיקה ביותר בניו יורק מחפש את היורש שלו למי שיצליח לפתור את האתגר שלו. האם תוכלו להוכיח שאתם ראויים להפוך לבעלים של הפיצריה של טוני? חדר בריחה קולינרי ב-Take Away
  שם החברה: Panica
  טלפון להזמנות: 0524104850
  קישור לאתר החדר: www.panica-escape.co.il

 • חדר בריחה קולינרי נייד "קיץ על החוף"
  תיאור החדר: מוכר הארטיקים מושיקו השאיר לכם בחוף את כל המרכיבים כדי שתוכלו להכין בעצמכם ארטיקים טעימים. תמהרו לפני שהכל ימס. חדר בריחה קולינרי ב-Take Away
  שם החברה: Panica
  טלפון להזמנות: 0524104850
  קישור לאתר החדר: www.panica-escape.co.il

 • חדר בריחה קולינרי עד הבית "הכל דבש"
  תיאור החדר: במיוחד לכבוד ראש השנה, עזרו לדבורה מאיה להפוך למלכת הכוורת בכך שתכינו מאפינס דבש לכוורן ולכל האורחים שלו ותוכיחו את עצמכם. חדר בריחה קולינרי ב-Take Away
  שם החברה: Panica
  טלפון להזמנות: 0524104850
  קישור לאתר החדר: www.panica-escape.co.il

 • חדר בריחה קולינרי נייד "הולי סושי"
  תיאור החדר: קיסר יפן התקשר לסושיה קטנה כדי לבצע הזמנה, אך הבעלים לא נמצא. עזרו לצוות של הסושיה כדי להכין את הסושי תוך שעה ותהנו בסוף משישה רולים עם ירקות וסלמון. חדר בריחה קולינרי ב-Take Away
  שם החברה: Panica
  טלפון להזמנות: 0524104850
  קישור לאתר החדר: www.panica-escape.co.il

 • חדר בריחה קולינרי נייד "פסטה לה ויסטה"
  תיאור החדר: חדר בריחה נייד המגיע בארגז גדול ומכיל את כל המצרכים והחומרים שצריך כדי לשחק בסדנה קולינרית שבה כדי להתקדם צריך לפתור חידות ומשימות עד שתכינו בסוף פסטה טעימה לפי המתכון של הדודה שלכם ממילאנו.
  שם החברה: Panica
  טלפון להזמנות: 0524104850 
  קישור לאתר החדר: www.panica-escape.co.il

 • חדר בריחה נייד "הפיראטים – לב של קפטן"
  תיאור החדר: אתם צוות ספינת "הפנינה השחורה", במשך 17 שנים לא יכולתם לדרוך על האדמה בעקבות אוצר מקולל שמצאתם. עליכם לאסוף בחזרה את כל מטבעות הזהב כדי להסיר את הקללה, אך תחילה עליכם לפתור את החידות שיובילו אליהם. יש לכם 70 דקות. חדר בריחה נייד שמגיע עם שליח אליכם לשעתיים עם קייסי, טבלט שמכיל עוזרת וירטואלית שתתן לכם רמזים.
  שם החברה: Qase
  טלפון להזמנות: 0765993256
  קישור לאתר החדר: www.getqase.com

 • חדר בריחה נייד "גראנד הוטל"
  תיאור החדר: מבקר המלונות הידוע, וויליאם סמית', נעלם בזמן שהותו בגראנד הוטל. הבלש הפרטי שהגיע לחקור את העלמותו נמצא מת בחדרו, אך לא לפני שהשאיר רמזים על זהותו של הרוצח, אחד מעובדי המלון. יש לכם 70 דקות. חדר בריחה נייד שמגיע עם שליח אליכם לשעתיים עם קייסי, טבלט שמכיל עוזרת וירטואלית שתתן לכם רמזים.
  שם החברה: Qase
  טלפון להזמנות: 0765993256
  קישור לאתר החדר: www.getqase.com

 • חדר בריחה נייד "ההאקר - דארקנט"
  תיאור החדר: הסוכנות למניעת פשעי דיגיטל וסייבר קרימז (ה.ל.פ.ד.ס.ק) הצליחה להחרים מחשב של האקר שתכנן מתקפת סייבר הרסנית, אך ההאקר אינו משתף פעולה ועליכם לפרוץ למחשב שלו לפני שההתקפה תתרחש בעוד 70 דקות. חדר בריחה נייד שמגיע עם שליח אליכם לשעתיים עם קייסי, טבלט שמכיל עוזרת וירטואלית שתתן לכם רמזים.
  שם החברה: Qase
  טלפון להזמנות: 0765993256
  קישור לאתר החדר: www.getqase.com

 • חדר בריחה עד הבית "מרובע עירוני"
  תיאור החדר: חדר בריחה מנייר המורכב מארבע מפות מאוירות של ערי ישראל: תל-אביב: הפלאפל הכי טוב בעיר, סינדרום ירושלים: משימה מיוחדת בבירה, חיפה: חבילה מסתורית בנמל, אילת: הרפתקה בים האדום. המשחק כתוב כסיפורים מצחיקים ומאירים על הערים עצמן.
  שם החברה: סיטיקאט סטוריס
  טלפון להזמנות: 04664992
  קישור לאתר החדר: www.halavluv.com

 • חדר בריחה נייד "עוף החול"
  תיאור החדר: תיבת בריחה ניידת שמגיעה לבית הלקוח ומשלבת בין מציאות רבודה לחידות פיזיות כשהמשימה היא להציל את הפניקס (עוף החול) מקללה על ידי מציאת ארבעת האלמנטים: מים, אש, אדמה ואוויר.
  שם החברה: קווסטורי
  טלפון להזמנות: 0523808802
  קישור לאתר החדר: www.questory.co.il

 • חדר בריחה נייד "הראש בתיבה"
  תיאור החדר: תיבת בריחה ניידת שמגיעה לבית הלקוח ומשלבת בין מציאות רבודה לחידות פיזיות כשהמטרה היא לפענח את תעלומת הראש הכרות שנמצא בתיבה, מתאים לגילאי 14+.
  שם החברה: קווסטורי
  טלפון להזמנות: 0523808802
  קישור לאתר החדר: www.questory.co.il

 • חדר בריחה נייד "כספת היהלום"
  תיאור החדר: אחד היהלומים היקרים בעולם נמצא בכתר של מלך ספרד והוא שלח אותו לטיפול. יש לכם 90 דקות לפרוץ את הכספת כדי להשיג את היהלום.
  שם החברה: The Maze
  קישור לאתר החדר: www.the-maze.co.il

 • חדר בריחה נייד "מסביב לעולם"
  תיאור החדר: עליכם להציל את העולם ממתקפת סייבר של אנונימוס. צריך למצוא את חלקיו של קוד שיעצור את ההתקפה אך הם מפוזרים ברחבי העולם. האם תוכלו להציל את העולם תוך 60 דקות?
  שם החברה: funta
  טלפון להזמנות: 0505596953
  קישור לאתר החדר: www.funta.co.il

אז למה כדאי לבחור בחדרי בריחה ניידים?

 • מתקשים למצוא חדר בריחה במיקום שמתאים לכולם? רוצים לחסוך זמן על נסיעות? חדר בריחה עד הבית הוא הפתרון שלכם. אתם קובעים איפה ומתי, והחוויה מגיעה ישר אליכם.
 • למרות ההבדלים שקיימים בין חדרי בריחה רגילים לבין הגרסה הניידת, הסיפוק והאתגר לגמרי נשארים. גם חדרי בריחה ניידים מתאימים לקבוצות בגדלים שונים, מגיעים עם קווי עלילה מרתקים ומספקים את האתגר שהפך את העולם של אסקייפ רום לפופולארי כל כך. עכשיו תורכם לנסות!
 • יש לכם לו"ז מתוכנן, ארגנתם את כולם והזמנתם קייטרינג, אבל חסרה לכם הפעלה שתתאים למשתתפים? חדר בריחה נייד משתלב נהדר בכל יום הולדת, חגיגה או אירוע, בבית או במקום העבודה. אז אם יש לכם לוקיישן, מצב רוח וקבוצה שרוצה לצאת לדרך – חדר בריחה נייד הוא הפתרון המושלם.

היתרונות של רשת אסקייפ רום ישראל

בחרתם את רשת חדרי הבריחה המתקדמת בישראל!

ברשת אסקייפ רום ביקרו מאות אלפי לקוחות מרוצים

צוות מפעילים מיומן ומקצועי, שיעניק לכם רמזים ועזרה בעת הצורך

פריסה ארצית רחבה, תמיד תמצאו חדר בריחה קרוב לביתכם!

אנו מדורגים ע״י הלקוחות כחדרי בריחה בין הטובים בישראל!

משחקי בריחה שלנו מותאמים גם לתיירים ודוברי אנגלית

חדרי הבריחה שלנו הם יצירת מופת של עיצוב וטכנולוגיה משוכללת