חדרי בריחה מומלצים

חדרי הבריחה הם משחק חברתי מדליק במהלכו "ננעלים" מספר משתתפים בחדר וצריכים לפתור חידות שונות ולפענח צופנים תוך שעה בלבד הפכו להיות בילוי פופולארי למדיי. הרעיון של חדרי בריחה שנקראים גם חדרי מילוט או "אסקייפ רום" הגיע מתחום משחקי המחשב – החדרים פשוט לקחו את הרעיון צעד אחד קדימה והפכו את הדמויות שמופיעות במשחקי המחשב לשחקנים אמיתיים. עם חלוף הזמן הוקמו מגוון סוגים של משחקי בריחה כשכל משחק בריחה לוקח את המשתתפים לעולם אחר.

אם אתם מעוניינים ליהנות מחוויה מרגשת שדורשת שיתוף פעולה והרבה מחשבה תוכלו להגיע אל חדר בריחה עם בני המשפחה, בני הזוג, החברים או הקולגות ולצאת אל פעילות נפלאה. כדי לעורר את סקרנותכם הכנו רשימה של חדרי בריחה מדליקים לפי נושאים פופולאריים.

חדרי בריחה מומלצים לילדים

נבחרת חדרי הבריחה של אסקייפ רום כוללת גם חדרי בריחה מומלצים לילדים. אלה הם חדרים שמפעילים את הדמיון, משלבים אקשן ואתגרים ומהווים הרפתקה בלתי נשכחת לכל המשפחה. ניתן לבחור מבין חדרי בריחה חווייתיים בפריסה ארצית מצפון ועד דרום שהופכים את המשתתפים לגיבורים. כך למשל, בטיטאניק - חדר בריחה לילדים באילת, עליכם לתכנן בריחה מחדר מכונות סגור ולהציל את חייהם של הנוסעים לפני טביעה. בחדר בריחה נמלטים בבאר שבע, המשתתפים מתבקשים לסלול את דרכם לעבר החופש המובטח מתא סגור בכלא שמור ובכס הברזל חדר בריחה ברחובות, יש לכם משימה להיכנס לנעליים של משפחת סטארק ולכבוש את כס הברזל. אם תחפשו חדרי בריחה מומלצים לילדים בתל אביב, תגלו את חדר בריחה שעת חירום מבית אסקייפ רום בו תדרשו להתמודד עם מתקפה גרעינית אימתנית. חדר בריחה אהוב על משפחות הוא השוד של המאה בו אתם כנופיה שעומדת לשדוד את ביתו של פרופסור מטורף שקיבל את הפרס הכספי הגבוה ביותר בתולדות ישראל. בבית טמונות הפתעות מאתגרות לחוויה בלתי נשכחת.

חדרי בריחה מפחידים מומלצים

חובבי סרטי אימה? אסקייפ רום מציגים מגוון חדרי בריחה מפחידים מומלצים ברחבי הארץ לגילאי 14 ומעלה המיועדים לקבוצה בין 3-8 שחקנים אשר משתפים פעולה להשגת המטרה. בין חדרי הבריחה המפחידים, מככבים חדרים שתוכננו סביב סיפורי מתח עוצמתיים. ביניהם תוכלו לבקר בחדרי בריחה מפחידים ברחובות: השטן משיקגו שיעמיד את האומץ שלכם במבחן כשתצטרכו להימלט ממלון עינויים בו פועל רוצח סדרתי וחדר הוטל קליפורניה שייקח אתכם להרפתקה במלון מפחיד ממנו נעלמו אנשים ועליכם לפתור את תעלומת היעלמותם המסתורית מבלי שאתם יודעים מה מחכה לכם בחדרי המלון. לא לבעלי לב חלש.

חדרי בריחה מומלצים בעולם

יוצאים לחופשה? אל תפספסו חדרי בריחה מומלצים ביעדים השווים שישדרגו לכם את ההנאה מעבר לים. בלונדון, למשל, מחכה לכם חדר בריחה time run בו מחכה לכם מעין חזרה לעתיד שתנתק אתכם מהמציאות והכל תוך כדי משימה בעקבות הזמן האבוד. ברצלונה תפתיע אתכם בחדר בריחה עם משחק "הערפדים של ברצלונה" כשתצאו בעקבות היעלמות מסתורית של ילדים ובחדר בריחה בניו יורק אתם מוזמנים לפענח תעלומת רצח מורכבת. חדרי בריחה בישראל עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים כך שגם כאן, בישראל, תגלו חדרי בריחה עם סיפורי מתח והרפתקאות מסעירות.

רוב חדרי המילוט מתאימים לגילאי 8 ומעלה בליווי מבוגר בלבד. תוכלו להגיע לחדרי בריחה של "אסקייפ רום" כדי לבלות עם חברים, כדי לחגוג יום הולדת, כדי ליהנות מיום גיבוש עם העובדים או כדי ליהנות מבילוי מעניין עם בני הזוג שלכם.

שיהיה לכם אחלה מסע ו.. שימרו על קור רוח!