info

בואו לעבוד ברשת חדרי הבריחה הגדולה בישראל! רוצים לגרום לאנשים לשמוח, לפחד,לצחוק ולהנות מכל רגע? אנחנו מחפשים מפעילי משחק למגוון סניפים

חדרי בריחה קשים ומאתגרים שמתאימים גם לשחקנים מנוסים

רשימת חדרי בריחה מאתגרים שמתאימים גם לשחקנים עם ניסיון קודם בחדרי בריחה

הצג קטגוריות נוספות

הצג פחות קטגוריות

בחרו את מספר השחקנים
2-7 אנשים
חדר בריחה: צופן דה וינצ'י |אילת|
מאחורי מלון הרודוס אילת (ליד מסעדת לוויתן)
2-5 אנשים
חדר בריחה: לכודים |ירושלים|
דרך חברון 105, ירושלים
להציג מספר 072-399-4961
2-6 אנשים
חדר בריחה: טיטאניק |בנימינה|
השריג 2, בנימינה, מרכז מסחרי "הפיל" קומה 2
2-6 אנשים
חדר בריחה: מיונים למוסד |בנימינה|
השריג 2, בנימינה, מרכז מסחרי "הפיל" קומה 2
3-10 אנשים
חדר בריחה: מגדת העתידות |תל אביב|
דיזינגוף סנטר ת״א, בניין B, קומה 3

חדרי בריחה קשים ומאתגרים שמתאימים גם לשחקנים מנוסים

היתרונות של רשת אסקייפ רום ישראל

בחרתם את רשת חדרי הבריחה המתקדמת בישראל!

ברשת אסקייפ רום ביקרו מאות אלפי לקוחות מרוצים

צוות מפעילים מיומן ומקצועי, שיעניק לכם רמזים ועזרה בעת הצורך

פריסה ארצית רחבה, תמיד תמצאו חדר בריחה קרוב לביתכם!

אנו מדורגים ע״י הלקוחות כחדרי בריחה בין הטובים בישראל!

משחקי בריחה שלנו מותאמים גם לתיירים ודוברי אנגלית

חדרי הבריחה שלנו הם יצירת מופת של עיצוב וטכנולוגיה משוכללת

חשבתם שכבר אי אפשר להפתיע אתכם עם חדר בריחה קשה?

בשביל זה אנחנו כאן. חדרי בריחה לקשים מרשת אסקייפ רום מיועדים לחובבי אתגרים אמיתיים, שלוקחים את חוויית הבריחה ברצינות. אם גם אתם כאלה – הגעתם למקום הנכון!

זוכרים את חדר הבריחה הראשון שלכם? בטח זה היה חדר בריחה קשה, נכון? אפילו שחקנים שמגיעים עם ניסיון של עשרות חדרי בריחה מאחוריהם (אם לא יותר), זוכרים את הפעם ההיא בה הדלת נפתחה והם עמדו בפני חוויה שגרמה להם להתחיל לחשוב מחוץ לקופסה. עבור מי שמגיעים לחדרי בריחה ללא ניסיון קודם, כל שאלה ומכשול לא דומים לשום דבר שהם ראו בעבר – מה שמאפשר להפתיע אותם בקלות ובמקביל גם מאלץ אותם לפעמים לפנות אל הצוות כדי לקבל עזרה. כשמדובר בקבוצות מנוסות שעבורן חדרי בריחה הם צורת בילוי לכל דבר, הסיפור הוא כמובן שונה לגמרי.  

מבקרים קבועים בחדרי בריחה מגיעים עם ניסיון רב בפתירת חידות, היכרות עם קווי עלילה שונים והבנה עמוקה שמאפשרת להם להיות מוכנים לכל תרחיש. מסיבה זו, אם יגיעו לחדרי בריחה קלים מדי הם עשויים להשתעמם, לסיים אותם מהר מדי ולא למצות את החוויה שעבורה באו. בגלל שרבים מהמבקרים בחדרי הבריחה הפכו את החוויה הזו לבילוי קבוע (ובינינו, אפשר להאשים אותם?) החלו לצמוח עם הזמן גם חדרי בריחה למנוסים. מדובר בחדרים מורכבים במיוחד, שמספקים אתגרים מעולם אחר אפילו למי שחושב שכבר ראה הכול. 

האתגר הבא כבר מחכה לכם

למה להתפשר על רמת הקושי והעניין, אם אתם יכולים לאתגר את עצמכם בכל אסקייפ רום מחדש?

חדרי הבריחה מרשת אסקייפ רום יאפשרו לכם למצוא את האתגר הבא, בדיוק ברמת הקושי המתאימה. באתר שלנו תוכלו לבדוק מה רמת הקושי בכל חדר עוד לפני מועד ההזמנה, כך שלא תצטרכו להתלבט אפילו לרגע. חדרי בריחה למנוסים הם כמובן החדרים הקשים ביותר של אסקייפ רום, והם פונים לקבוצות שרוצות להשקיע אקסטרה מאמץ בדרך אל המטרה. עם כל כך הרבה משימות וצפנים, תשומת לב מיוחדת לאווירה והשקעה בכל הפרטים הקטנים, חושבים שתצליחו לצאת מהחדר במסגרת הזמן הקצוב?

חדרי בריחה למנוסים הם כמובן רק חלק מהחדרים שאנו מציעים ללקוחותינו. במקרים רבים מגיעות אלינו גם קבוצות מעורבות של משתתפים בעלי ניסיון ושל מתחילים, שעבורן הקמנו חדרי בריחה ברמת קושי מאוזנת עם חידות מגוונות שמאפשרות לכולם ליהנות יחד. אגב, אם אתם מכירים חברים שעדיין לא ביקרו באף חדר בריחה, אתם מוזמנים לספר להם גם על חדרי הבריחה שלנו למתחילים. אחרי כמה חדרי בריחה קלילים שיכניסו אותם לאווירה, ייתכן שהם יהיו מוכנים יותר להיענות גם לאתגר שלכם.  

כשהניסיון שלכם והניסיון של אסקייפ רום נפגשים:

  • בתור רשת חדרי הבריחה הוותיקה והגדולה בישראל, אנחנו מגיעים עם ניסיון וידע שמאפשרים לנו להפתיע אפילו את המבקרים המנוסים ביותר. התכנון של חדרי בריחה למנוסים מתחיל הרבה לפני החידה הראשונה, כשהמטרה היא להתאים את כל האתגרים לרמה הגבוהה ביותר. 
  • אנשי הצוות של אסקייפ רום הם מכורים אמיתיים לחדרי בריחה. ככאלה, הם מתמחים גם בליווי קבוצות מנוסות, ויודעים בדיוק מה נחוץ כדי לעזור לכם למצות את המקסימום מכל רגע. צריכים הכוונה קטנה? הם פה גם בשביל זה.
  • האתגרים שלנו מתחילים רק בתוך החדר עצמו. בזכות מערכת הזמנת חדרים קלה ופשוטה, היצע חדרים רחב וזמינות גבוהה, תוכלו למצוא ולהזמין בקלות את חדר הבריחה שלכם מבלי לבזבז זמן יקר.

מוכנים לאתגר הבא? חדר הבריחה הקרוב מחכה לכם!

מוזמנים גם להכיר את במחר חדרי בריחה לילדים של רשת אסקייפ רום