חדר בריחה לקבוצות גדולות

רבים מאתנו מחפשים קצת אקשן לפעמים ומרגישים צורך לשבור את השגרה ואם אפשר, להיכנס לסרט שמאפייניו שונים מהמאפיינים של החיים הרגילים והמוכרים לנו.

מביני עניין שהבחינו בצורך העז שלנו להרגיש שאנחנו נכנסים לסרט ולוקחים חלק בסיטואציה שאינה שגרתית החלו להפעיל את חדרי הבריחה, חדרים אלו דורשים מהמשתתפים לפצח רמזים, לעבוד בצוות ולהצליח במטרה שיכולה להיות: למנוע מפצצה להתפוצץ, למנוע גניבה של אלמנט יקר, לברוח מבית כלא ועוד מגוון סיפורים.

ניתן לראות כי הרעיון הצליח בגדול – מה זה בגדול? בענק! שכן תוך זמן קצר החלו לצוץ חדרי בריחה בכל רחבי הארץ והם הפכו להיות פופולאריים ביותר.

איך עוד לא הכרתם? חדרי בריחה של רשת אסקייפ רום

כל חדר של משחק בריחה ששייך לחברה מעוצב בצורה מעניינת ומכיל טכנולוגיה חדישה שתורמת לתחושת האותנטיות. יש לציין כי במקרים בהם המשתתפים צריכים עזרה מושיט להם צוות המדריכים יד ומספק להם רמזים. מחוץ לחדרים יכולים המשתתפים שממתינים לתורם לשבת בנוחות.

כל החברה נמצאת בתוך חדר מילוט – כשהעובדים והבוס נמצאים באותה סירה

לחדרי הבריחה של חברת אסקייפ רום ניתן להגיע בזוג, עד שישה אנשים ומעל שישה אנשים. כמו כן, יש לחברה חדרים כפולים כמו: חדר "שוד המאה" שנמצא בירושלים וחדר בריחה "נמלטים" בראשון לציון אשר אל חדרים אלו ניתן להיכנס בו זמנית. נוסף על כך, מציעה החברה משחקים לחברות גדולות שמכילות עד 50 איש, כאשר בחדרים אלו ניתן לשחק בו זמנית וליהנות מיום גיבוש מדליק שמחייב את כל המשתתפים לעבוד בצוות, להקשיב, לייעץ זה לזה ולפתור משימות מאתגרות שדורשות חשיבה יצירתית.

חדר בריחה – מרעיון למציאות

הרעיון של חדר בריחה החל את דרכו ביפן, סין והונג קונג למרות שהוא אורגן בתחילה בקליפורניה. בהמשך החלו החדרים להופיע גם באזורים אחרים באירופה, באוסטרליה, בצפון אמריקה ובאזורים נוספים באסיה. המשחקים שואבים את ההשראה ממשחקי לוח, ספרים, סרטים וממשחקי ווידאו בהם צריך השחקן שנעול בחדר להשתמש ברמזים ולהצליח לצאת החוצה.

חדרי הבריחה הם רעיון נפלא שהפך למציאות. היום מאפשרים החדרים לכל מי שרוצה להתנסות בחוויה ו"לברוח" מהמציאות היומיומית להיכנס לחדר ולצלול אל הסיפור שהוא מכיל. האינטראקציה החברתית, הריגוש, העניין, המתח, הצורך לשתף פעולה ולפעול כצוות, המנהיגות הדרושה, חלוקת העבודה ופעולות נוספות שמהוות חלק בלתי נפרד מהעניין הופכות את הבילוי לייחודי ועוצמתי ביותר.

אם אתם מעוניינים "להישאב" לעולם אחר לזמן מה ולשכוח מהסביבה המוכרת ומהאווירה השגרתית תוכלו להזמין לכם וחבריכם, לבני המשפחה שלכם או לעובדי המשרד חדר או מספר חדרים ולצאת למשימה מאתגרת.