הגיפט קארד של אסקייפ רום

שובר את הראש על מתנה מקורית וייחודית לחבר או לקרוב משפחה?
מחפשת איך עוד אפשר להפתיע מישהו שכבר יש לו הכל? לנו יש את הפתרון המושלם בשבילך! כולם יודעים שאין מתנה טובה יותר מזכרונות נפלאים וחוויות חד פעמיות ובלתי נשכחות, נכון? אנו מבטיחים שהמתנה שלך תדהים כל אחד!

החוויה שאנו מציעים מתאימה לזוגות, קבוצות של חברים ומשפחות עם ילדים מעל גיל 12, כל עוד החברים או קרובי המשפחה שלכם הם אנשים סקרנים ופתוחים לדברים חדשים, אז משחקי בריחה מהחדר הם בדיוק בשבילם. מדובר במתנה המושלמת - חוויה מאתגרת, ממריצה ומהנה שתשאיר רושם חזק ותיחרט בזיכרון להרבה זמן.

אז איך תהליך ההזמנה עובד?
באפשרותך ליצור קשר עם הסניף שלנו הקרוב לביתך ולרכוש את השובר המהודר. תוכלו לאסוף אותו מהמשרד במהלך שעות הפעילות שלנו ולבצע את התשלום במקום. ניתן לרכוש שוברי מתנה לגודל קבוצה מוגדר מראש של 2, 3, 4 עד 8 אנשים, ואם ירצו לבוא עם משתתפים נוספים, הם יוכלו לשדרג את ההזמנה במקום בזמן התשלום. אחרי קבלת שובר המתנה, ניתן לבחור האם להזמין משחק מסוים עבור מקבלי המתנה ולהפתיע אותם, או לאפשר להם לבחור את סוג ומועד המשחק בעצמם. שובר המתנה שלנו מאפשר לבחור כל אחד מחדרי הבריחה הייחודיים שלנו ותקף למשך שנה ממועד הרכישה.

אופציה נוספת ונוחה עוד יותר זה לקנות שובר מתנה אלקטרוני כאן באתר ולקבל אותו למייל.


אז אל תחשבו פעמיים! תזמינו שובר אלקטרוני באתר או צרו קשר עם אחד ממשרדינו על מנת להעניק את המתנה הטובה והייחודית ביותר שהענקתם אי פעם:

אסקייפ רום תל אביב
גרשון שץ 28
אסקייפ רום ירושלים
שמאי 19, קומה 3
אסקייפ רום ראשון לציון
אצ״ל 6, קומה 2
אסקייפ רום באר שבע
הדסה 53, קומה 2-
אסקייפ רום פתח תקווה
המפלסים 6, קומה 1
אסקייפ רום רמת גן
בצלאל 12
אסקייפ רום אילת
מלון הרודס, מתחם קארדו
אסקייפ רום רחובות
אופנהיימר 10