חדרי בריחה לילדים

ילדים אוהבים לשחק – המשחק תורם לקשרים החברתיים שלהם, מאפשר לכם לגלות ולפתח חלקים חשובים באופיים כמו: יכולת מנהיגות, יכולת עבודה בצוות, יכולת הקשבה וסקרנות. אם נבחן את כל הנתונים הללו נראה כי ילדים יכולים להפיק הנאה רבה מפעילות שמתבצעת בתוך חדרי בריחה.

חדרי מילוט הם חדרים מהם צריך להימלט תוך 60 דקות באמצעות פיענוח רמזים, ערנות לחפצים שנמצאים בחדר אשר מסייעים בבריחה מהחדר. זהו עולם מרתק בו הזמן נע בקצב מסחרר והאחריות הכבדה נופלת על הכתפיים של ילדים, אפשר לומר שאם הילדים יצליחו במשימה הם יוכלו להפוך את העולם למקום טוב יותר – ואיזה ילד לא חולם להיות גיבור על בימינו?

הילד שלכם כבר ביקר בחדר מילוט?

אם אתם רוצים לאפשר לילדים שלכם ליהנות מחוויה שאינה שגרתית ולבלות אתכם – בני המשפחה, עם מספר חברים או עם קבוצה גדולה יותר נמליץ לכם להגיע לרשת "אסקייפ רום". החברה האיכותית והמצליחה מציעה מגוון חדרי בריחה מקוריים בפריסה ארצית. רוב החדרים מתאימים לילדים מעל גיל 8 ילדים יכולים להיכנס בליווי מבוגר בלבד.

רשת אסקייפ רום מציעה למבקריה 9 חדרים שמתאימים גם לילדים. לפניכם הסבר קצר על סוגי החדרים ועל החוויה שצפויה לילדים בכל חדר:

מה הסיפור של החדר בריחה ומה אתם הילדים צריכים לעשות?

1. "כס הברזל", רחובות – הערים נכבשות על ידי המהלכים הלבנים והממלכה הולכת ומתרוקנת מאנשים. אתם תהיו חלק מצוות הלוחמים של משפחת סטארק ובזמן מוגבל שיש בידיכם, עליכם להגיע לארמון של המלך במהירות האפשרית ולהשתלט על כס הברזל לפני שהמהלכים הלבנים יתקיפו.

2. "אטלנטיס", אשקלון באטלנטיס העיר הקסומה יש הרבה אוצרות אך אף אדם לא הצליח לחזור ממנה. למרות זאת ידוע שהאוצרות קיימים אך ניתן להגיע אל המקום רק פעם ב- 127 שנים ורק למשך 60 דקות. המטרה שלכם: להגיע לעיר ולמצוא את האוצרות בזמן.

3+4. "שעת חירום", תל אביב, שעת חירום באר שבעשנת 2020 ועוד מעט פורצת בישראל מתקפה גרעינית. אין שום פתרון. אחד מכם נזכר בסיפור שסופר על ידי סבו, הסב סיפר שלפני שנים רבות השב"כ בנה בונקרים עמידים בפני מתקפה גרעינית ושיש לו מידע עליהם בדירתו הישנה. המטרה שלכם: להשיג את המידע מהדירה הישנה ולהתכונן למתקפה.

5. "טיטאניק", אילתשנת 1912, הטיטאניק המפוארת מתנגשת בקרחון וכולם אבודים. לצערכם, נתפסתם לפני ההתנגשות על ידי שוטרים מהספינה (גנבתם רק כמה חפצים, מה יש?), השוטרים נעלו אתכם בחדר מלא מכונות והספינה שוקעת. המטרה שלכם: לברוח מהחדר ואם אפשר – להציל את הנוסעים האחרים בזמן.

6."נמלטים", ראשון לציוןאתם מואשמים בפשע נוראי שנקרא: "שוד המאה" – מאשימים אתכם בפריצה לבית של פרופסור מפורסם ובגניבת פרס כספי שקיבל. לא ברור אם אכן ביצעתם את הפשע אך קיבלתם מאסר עולם בבית כלא אכזרי. היה לכם מזל והעבירו אתכם לתא חדש ממנו ניסו לכודים אחרים לפרוץ כך שהתא מוכן לבריחה. המטרה שלכם: להצליח לצאת לחופשי.

7+8. "שוד המאה", ירושלים"שוד המאה" תל אביבאתם צריכים לשדוד מדירתו של המדען המטורף את הפרס הכספי הגדול שקיבל, הצרה היא שהוא יוצא מהבית רק לעיתים רחוקות ורק למספר דקות. לשמחתכם, אתם יודעים שהוא מתכנן לצאת מהדירה לשעה עגולה כך שזה הזמן שלכם לפעול!

9. "מיונים למוסד", תל אביבאתם ניגשים למבחן שבודק האם אתם יכולים להיות סוכנים – כן, כאלו שפותרים תעלומות – עכשיו זה הרגע שלכם להוכיח שאתם מתאימים לתפקיד. אם אתם אי פעם חלמת להיות הג'יימס בונד הבא ולהציל את המדינה שלכם, עכשיו זאת ההזדמנות שלכם. משחק הבריחה מיוני למוסד ייבחן את הכישורים שלכם כדי ליהפך לסוכני מוסד, אם תוכיחו שיש לכם מספיק כישורים תוכלו להיות סוכנים.

משחק בריחה – לגלות את הסודות והצפנים

משחקי בריחה הם פעילות מאתגרת ומהנה במיוחד ואנו מבטיחים לכם שאם תגיעו אל חדר מילוט בתור מלווים של הילד גם אתם תיהנו משעה מרתקת במהלכה יהיה עליכם להפעיל את הראש ולפתור תעלומות במהירות האפשרית.

מכיוון שחברת "אסקייפ רום" מציעה מגוון משחקי בריחה שמתאימים לילדים יוכלו השחקנים לבחור בחדר שהכי מעניין אותם ואם ירצו להמשיך לפצח תעלומות בתוך חדר בריחה נוסף לאחר מכן, תהיה להם אפשרות לעשות זאת.

שיהיה לכם משחק מהנה!