היתרונות של רשת אסקייפ רום ישראל

בחרתם את רשת חדרי הבריחה המתקדמת בישראל!

ברשת אסקייפ רום ביקרו מאות אלפי לקוחות מרוצים

צוות מפעילים מיומן ומקצועי, שיעניק לכם רמזים ועזרה בעת הצורך

פריסה ארצית רחבה, תמיד תמצאו חדר בריחה קרוב לביתכם!

אנו מדורגים ע״י הלקוחות כחדרי בריחה בין הטובים בישראל!

משחקי בריחה שלנו מותאמים גם לתיירים ודוברי אנגלית

חדרי הבריחה שלנו הם יצירת מופת של עיצוב וטכנולוגיה משוכללת

חשבתם שלמצוא חדר בריחה לילדים ברחובות זה אתגר?

 

אם יש שלושה דברים שכולנו יכולים ללמוד מילדים, מדובר ביכולת לפתור בעיות באופן יצירתי, להסתכל על העולם מנקודת מבט שונה ולהשתמש בדמיון בכל רגע נתון. כמבוגרים, אנחנו שוכחים לפעמים לעצור כדי לגלות את הסביבה שלנו באור חדש, אבל עבור ילדים – אין דבר טבעי מזה. כל פינה מוכרת מצליחה לרתק אותם וכל טיול בחברתם הופך למסע אמיתי. 

הסיבה שחדרי בריחה הפכו לבילוי פופולארי כל כך, קשורה לעובדה שהם מצליחים לחבר אותנו למקומות שעבור ילדים הם כל כך מובנים מאליהם. כל ביקור בחדר בריחה מלמד אותנו לחפש רמזים בחפצים הכי יומיומיים, למצוא שימושים יצירתיים לפריטים, ולקחת פסק זמן כדי ליהנות מהרפתקה שלא ברור איך היא תסתיים. פתיחת חדרי בריחה לילדים ולמשפחות, מאפשרת להורים ולילדיהם לפתור חידות ואתגרים במשותף. ואם אתם גרים ברחובות והסביבה, מעכשיו תוכלו לבחור ביחד חדר בריחה לילדים ברחובות מרשת אסקייפ רום. 

הגביע המכושף ואבן הנצח נמצאים ממש על ידכם

 

במתחם קסום אחד ברחובות, מחכים לכם חדרי בריחה שיוציאו אתכם להרפתקה מיוחדת. 
עשירים בחידות, מלאים במסתורין ומתאימים בדיוק לחוויה משפחתית מושלמת

אם יצא לכם כבר לבלות עם הילדים בחדרי בריחה, והתרגלתם לכך שרק עצם ההגעה למתחם היא הרפתקה בפני עצמה, אנחנו כאן כדי לשנות את המצב. ברשת אסקייפ רום, רשת חדרי הבריחה הגדולה והוותיקה בישראל, רצינו להעניק להורים ולילדים אפשרות לשחק יחד, הכי קרוב לבית. מתחם חדרי בריחה לילדים ברחובות מבית אסקייפ רום, כולל כמה חדרי בריחה שונים, שחלקם מתאימים למבוגרים ואחרים למשפחות ולילדים.

החדרים שמתאימים למשפחות עם ילדים מגיל 6 ועד גיל 15, כוללים כל מה שנחוץ לחוויה משפחתית מושלמת. החל מרמת הקושי, שמותאמת לגילם של השחקנים, ועד לתכנים עצמם. בחדר הבריחה "אבן הנצח" תצאו להרפתקה בעקבות מדען שאוחז בנוסחה לייצור אבן מסתורית, שמעניקה חיי נצח למי שאוחז בה. בחדר של "המלך ארתור והגביע הקסום", תיקחו חלק במסע להשבת הגביע המכושף שיוכל להציל ממלכה שלמה. על מנת להרשים מבוגרים וילדים כאחד, השקענו בכל חדר עד לפריט הקטן ביותר. מה שאומר שלמרות ש(כנראה) לא ביקרתם בימי הביניים בעצמכם, אתם ללא ספק תרגישו כאילו שוגרתם אליהם במכונת זמן.

חדר בריחה לילדים ברחובות? רק עם אסקייפ רום:

  • מחפשים פעילות משפחתית שבאמת תעניין את הדור הצעיר בבית? כזו שתצליח לנתק אותם מהסמארטפונים ולעבוד יחד עם האחים על מטרה משותפת? חדרי הבריחה שלנו הם הפתרון. הניסיון של אסקייפ רום בבניית חדרי בריחה לכל גיל, מאפשר לנו להתאים קווי עלילה ורמות קושי בהתאם לקהל היעד. מה שאומר שלאף אחד לא יהיה משעמם. 
  • אנחנו לרגע לא שוכחים שכל חוויה מהנה צריכה להיות קודם כל בטיחותית. החדרים שלנו מעניקים לילדים סביבת משחק בטוחה, שתאפשר לכם להישאר רגועים.
  • אנשי הצוות שלנו הם מפעילים מיומנים, שיודעים איך להכניס לאווירה גם את הצעירים שכבר רוצים לצאת לדרך. הם ינחו אתכם לגבי מה שמחכה לכם בחדר, יעקבו אחריכם מרחוק ויעזרו לוודא שכולם נהנים. 
  • רוצים לחגוג אירוע משפחתי בצורה יוצאת דופן? חדר בריחה ברחובות הוא מקום מושלם להתחיל בו. החדרים שלנו מתאימים לקבוצה של בין שניים לשמונה ואפילו עשרה משתתפים, כך שתוכלו להזמין גם חברים. 

בקרו גם ביתר חדרי הבריחה לילדים של אסקייפ רום!

אין לנו ספק שכבר אחרי ביקור אחד, הילדים שלכם יתאהבו בעולם של חדרי הבריחה. עם שלל גרסאות המשחק שמחכות להם במגוון חדרי בריחה לילדים ברחבי הארץ, תמיד יהיה להם חדר חדש לגלות!