חדר בריחה למשפחות וילדים ״חופשה בהפרעה״

הגיע הרגע הכי כייפי בשנה.... טיול שנתי !!!
וכמובן שניצלתם כל רגע ואפילו פינקו אתכם בלילה באחד המלונות השווים באזור, אבל לצערכם נסחפתם קצת עם הבלאגן והמסיבה ובלי להתכוון הרסתם את החדר... אוי ואבוי.... הבעלים של המלון, שהוא לא ממש האיש הכי נחמד בעולם קשר אתכם בחדר והלך לקרוא למשטרה, ועכשיו אתם ממש בבעיה, כי בעוד 60 דקות יוצא האוטובוס חזרה... חושבים שתספיקו לברוח בזמן ולהגיע להסעה?

המפלסים 6, פתח תקווה 072-399-4965
2-9 אנשים
מאתגר
  • החידות בחדר בריחה ״חופשה בהפרעה״ מותאמות במיוחד לילדים ומשפחות עם ילדים בגילאים 8-13
  • לילדים ובני נוער מעל גיל 11 יתאפשר להשתתף במשחק גם ללא ליווי מבוגר
  • הקושי של החידות בחדר זה מותאמת לפי גיל והרכב המשתתפים
  • משחק זה קיים בסניף אסקייפ רום פתח תקווה בלבד
  • החדר מתאים לקבוצות של 2-9 משתתפים
  • חדר בריחה ״חופשה בהפרעה״ מותאם לדוברי עברית ואנגלית
  • יש חבילות מיוחדות לימי הולדת  לילדים וימי גיבוש לכל המשפחה. ניתן לקשט את המתחם, להחביא מתנה או ברכה לחוגג, לשלב כיבוד קל בתוספת תשלום.  יש ליצור קשר עם המתחם לצורך תכנון האירוע בטלפון או מייל events.pt@escaperoom.co.il
  • חדר בריחה זה מהווה גרסה מיוחדת לילדים, בני נוער ומשפחות ואינו מתאים לשחקנים מבוגרים ומנוסים. עבור שחקנים מבוגרים מומלץ לבחור בחדר בריחה ״הנגאובר״ שנמצא באותו מתחם.

מוכנים להרפתקה משפחתית משוגעת?

3 צעדים פשוטים להזמנת חדר בריחה ״חופשה בהפרעה״ בפ״ת

יש לבחור את מספר השחקים
check

הזמנתכם מאושרת אוטומטית, אך יש לוודא קבלת מכתב עם אישור ההזמנה במייל. החברה רשאית לבטל את המשחק בכל עת במידה​ ​ולקוח סירב להשאיר פרטי אשראי לערבון​ ​או​ ​נסיבות כלשהן לא מאפשרות את קיום​ ​המשחק​ ​על ידי החברה.​ ​במקרה זה תשלח ללקוח הודעת ביטול למייל שנמסר לחברה בעת ביצוע ההזמנה.

cards

בכדי להבטיח את שריון המשחק עבורכם, לאחר ביצוע הזמנה נציג מטעמנו יצור אתכם קשר כדי לקחת פרטי אשראי. אנו נשמור את המידע בתוך מערכת מאובטחת של חברת סליקה ונשתמש בו כערבון בלבד. במידה וקבוצה לא תתייצב למשחק ללא התראה של מינימום 24 שעות לפני מועד המשחק נאלץ לגבות "דמי ביטול" בגובה 100₪ עבור חדר בודד או 200₪ עבור חדר כפול.

gift

חוגגים יום הולדת, יום נישואים או כל אירוע אחר? תנו לנו לעזור לכם להפוך אותו לבלתי נשכח! צרו אתנו קשר כמה ימים לפני ונוכל לעזור לכם להחביא מתנות בחדר, להכין הפתעה או לזרום עם כל רעיון מטורף משלכם! 

phone

על מזמין המשחק לוודא שהטלפון שהוזן מדוייק וזמין לשיחת טלפון מנציג החברה​.​ אם לא נצליח ליצור עמכם קשר עד 24 שעות לפני המשחק לאישור​ ​הגעה​ וקבלת פרטי אשראי לערבון​​​ נאלץ​ ​לבטל את הזמנתכם.

כמה עולה משחק באסקייפ רום פתח תקווה?

מחיר המשחק ​בחדר בריחה ״חופשה בהפרעה״ ​תלוי בכמות ​השחקנים בקבוצה

מחיר עבור 2 - 9 אנשים באותו חדר משחק:

2 שחקנים = 130 לאדם

3 שחקנים = 120 לאדם

4 שחקנים = 110 לאדם

5 שחקנים = 100 לאדם

6-9 שחקנים = 90 לאדם

ילדים מתחת לגיל 6 חינם

10% הנחה לחיילי חובה בהצגת חוגר

giftcard

דרך אגב,
משחק בחדר בריחה -
זאת מתנה מגניבה ויחודית!

הזמן Gift Card
avatar

חדר בריחה חופשה בהפרעה

המפלסים 6, פתח תקווה

072-399-4965