חדרי בריחה מפחידים

מתי בפעם האחרונה הרגשתם שאתם בתוך סרט אימה? עכשיו יש לכם הזדמנות להעצים את הריגושים וליהנות מחוויה מסעירה ומעוררת במיוחד בה אתם הגיבורים הראשיים. אלה שרודפים אחרי רוצחים סדרתיים או יוצאים לקרב מול כוחות אפלים. חדרי בריחה מפחידים הפכו ללהיט בקרב שחקנים שלא חוששים ממסע המלווה בתחיית המתים או התמודדות מותחת עם גיבורים רשעים. האטרקציה מתאימה לחברים, שמחפשים בילוי מפתיע ומגבש, זוגות המעוניינים לצאת "מאזור הנוחות" (תודו שאין רומנטי יותר מפרטנר שמציל את העולם) וחברות וארגונים, שרוצים להעניק לעובדים הרפתקה מלהיבה ושוברת שגרה. שווה להעז.

אפקט הפחד

חדרי בריחה מפחידים לוקחים את הפחד לאקסטרים. מלבד תפאורה שמיד תכניס אתכם לאווירה מיסטית, חדר מבודד, אפלולי וסגור, יש עלילות מפותלות, דמויות מסקרנות שעוצבו בהשראת סרטי האימה הגדולים מכל הזמנים ומשימות רוויות בסיפורים מצמררים ובאתגרים מלחיצים שיגרמו ללב שלכם לפעום בחוזקה ולאדרנלין לזרום  ללא הפסקה. המטרה היא לנצח את הפחד וכמובן ליהנות מכל רגע. בכל זאת, לא כל יום אתם פוסעים לתוך מלון עינויים, בורחים משבי האויב או צריכים לנטרל פצצה מבלי להיתפס על חם.

חדר בריחה לא לבעלי לב חלש

חדרי בריחה מפחידים מתאימים לגילאי 14 ומעלה, למי שחובב ריגושים ולא פוחד להיכנס לסיטואציות מלחיצות. מבחינת דרגת קושי, הם נחשבים למורכבים יותר אבל גם מתחילים שזו הפעם הראשונה שלהם בחדר בריחה יוכלו בהחלט להתמודד עם האתגר. ניתן לחוות את ההרפתקה בחדר בריחה מפחיד בזוג ועד 6-8 אנשים. אין ספק ששיתוף הפעולה במשימה עוזר לפחד פחות או להפך, ברגע שאחד מפחד, הפחד מדבק וכולם מפחדים – תלוי בהרכב שלכם וכמה אתם נכנסים לאווירה. בכל מקרה, צפויה לכם חוויה מסעירה שתנתק אתכם מהמציאות למשך 60 דקות.

חדרי בריחה מפחידים - תתחילו לפחד

אסקייפ רום, חברת חדרי הבריחה המובילה בארץ, מציעה כמה חדרי בריחה מפחידים למי שמחפש את הז'אנר של התמודדות מרגשת עם הפחד. אז איזה חדרי בריחה מפחידים מחכים לכם ברחבי הארץ באסקייפ רום?

חדר בריחה הוטל קליפורניה

מי שמחפש חדרי בריחה מפחידים, ימצא את מבוקשו בחדר בריחה הוטל קליפורניה. כאן תיכנסו כחלק מקבוצת עיתונאים לחקור את התעלומה המסתורית של חדר 138. על פי אגדה אורבנית, כל מי שנכנס לחדר לא יצא ממנו ועכשיו מוטלת עליכם המשימה להיכנס לחדר, להוציא את האמת לאור וכמובן, לצאת החוצה...

>>להזמנת חדר בריחה הוטל קליפורניה

חדר בריחה השטן משיקגו

חדר בריחה מפחיד נוסף הוא השטן משיקגו, בו תיכנסו למלון עינויים סטייל מלון "אימה אמריקאית" ששימש כזירת רצח אימתנית של רוצח סדרתי שריטש והתעלל בקורבנותיו.  אתם מתחזים לתיירים וצריכים למצוא את האשם ברציחות וכמובן, לצאת מהמלון בחיים.

>>להזמנת חדר בריחה השטן משיקגו

חדרי בריחה מפחידים יעניקו לכם הרפתקה ממריצה, מעוררת שמפעילה את כל החושים, מבהילה ועם זאת, מהנה ומלהיבה למשך שעה שלמה בה תתמודדו עם הפחדים הגדולים שלכם ותרגישו בעולם אחר. לכו בעקבות הפחד ותיהנו בגדול.

מחפשים חדרי בריחה מפחידים? מחפשים משחק בריחה שהוא גם מפחיד וגם מאתגר? כנסו לאתר שלאסקייפ רום ישראל והזמינו חדר בריחה מפחיד אונליין דרך האתר.