אמזונס - חדר בריחה באשקלון

שמועות רבות מסתובבות בעולם על פירמידת אבן קסומה, הנמצאת אצל שבט ה"קונרו" במעמקי האמזונס. האגדה מספרת שהאבן הקסומה טומנת בתוכה כוחות מאגים שנותנים לאוחז בה חיי נצח.
אתם קבוצה של הרפתקנים שיצאה למסע חיפוש בעומקי הג'ונגל אחר אותה אגדה, אך אנשי השבט תפסו אתכם וכלאו אתכם בשבי בשעה הקרובה השבט יוצא לצייד. זאת הולכת להיות ההזדמנות היחידה שלכם להימלט מהכלא ולמצוא את דרככם אל האבן!  יש לכם רק 60 דקות כדי להשתחרר ולעבור את שלל המכשולים והאתגרים שיצרו אנשי השבט כדי למנוע מכם להגיע  אל האבן הקסומה!!  האם תעמדו במשימה ותקבלו חיי נצח?

הנוטרים 1, אשקלון 072-399-4838
2-6 אנשים
מאתגר
  • חדר אמזונס קיים בסניף אסקייפ רום אשקלון בלבד
  • המשחק מותאם לקבוצות של 2-6 אנשים 
  •  בחדר בריחה אמזונס קיימות 2 רמות קושי: רמת מתחילים ורמה קשה
  • החדר מותאם לדוברי עברית בלבד (אם ברצונכם לבקש התאמה לאנגלית או רוסית ניתן לבקש זאת בתאום טלפוני מראש בלבד)
  •  ילדים מתחת לגיל 12 ישתתפו במשחק רק בליווי מבוגר
  •  קיימת אופציה להתאים את החדר גם לקבוצה של ילדים מתחת לגיל 12 בלי מבוגר, אך בהשתתפות איש צוות מטעמנו במקום. יש לתאם את הנושא מראש מול הסניף
  •  מתחם חדרי בריחה שלנו באשקלון יכול לארח קבוצות של עד 18 שחקנים
  • אנו מציעים גם חבילות מיוחדות לימי גיבוש, ימי נישואין, ימי הולדת, ועוד. בתאום מראש ניתן לקשת את המתחם בבלונים, להחביא מתנה או ברכה לחוגג וגם לשים שיר מיוחד בסוף המשחק

התחל את ההרפתקה שלך בחדר בריחה אמזונס

להזמנת חדר בריחה אמזונס יש להשלים 3 צעדים פשוטים

check

הזמנתכם מאושרת אוטומטית, אך יש לוודא קבלת מכתב עם אישור ההזמנה במייל. החברה רשאית לבטל את המשחק בכל עת במידה​ ​ולקוח סירב להשאיר פרטי אשראי לערבון​ ​או​ ​נסיבות כלשהן לא מאפשרות את קיום​ ​המשחק​ ​על ידי החברה.​ ​במקרה זה תשלח ללקוח הודעת ביטול למייל שנמסר לחברה בעת ביצוע ההזמנה.

cards

בכדי להבטיח את שריון המשחק עבורכם, לאחר ביצוע הזמנה נציג מטעמנו יצור אתכם קשר כדי לקחת פרטי אשראי. אנו נשמור את המידע בתוך מערכת מאובטחת של חברת סליקה ונשתמש בו כערבון בלבד. במידה וקבוצה לא תתייצב למשחק ללא התראה של מינימום 24 שעות לפני מועד המשחק נאלץ לגבות "דמי ביטול" בגובה 100₪.

gift

חוגגים יום הולדת, יום נישואים או כל אירוע אחר? תנו לנו לעזור לכם להפוך אותו לבלתי נשכח! צרו אתנו קשר כמה ימים לפני ונוכל לעזור לכם להחביא מתנות בחדר, להכין הפתעה או לזרום עם כל רעיון מטורף משלכם! 

phone

על מזמין המשחק לוודא שהטלפון שהוזן מדוייק וזמין לשיחת טלפון מנציג החברה​.​ אם לא נצליח ליצור עמכם קשר עד 24 שעות לפני המשחק לאישור​ ​הגעה​ וקבלת פרטי אשראי לערבון​​​ נאלץ​ ​לבטל את הזמנתכם.

כמה עולה משחק בחדר בריחה אמזונס?

מחיר המשחק באסקייפ רום אמזונס תלוי בכמות האנשים שישחקו ביחד בחדר

מחיר עבור 2 - 6 אנשים באותו חדר משחק:

2 שחקנים = 120 לאדם

3 שחקנים = 110 לאדם

4 שחקנים = 100 לאדם

5 שחקנים = 90 לאדם

6 שחקנים = 80 לאדם

ילדים מתחת לגיל 6 חינם

10% הנחה לחיילי חובה בהצגת חוגר

giftcard

דרך אגב,
משחק בחדר בריחה -
זאת מתנה מגניבה ויחודית!

הזמן כרטיס מתנה